Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žaliakalnio apygardoje Kaune trečią kartą kandidatuojančiai Rasai Juknevičienei kompaniją sudarys poetė Dalia Teišerskytė, „tvarkietė“ Aušra Ručienė, „drąsuolis“ Algirdas Patackas

Rinkimai
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Rinkimai
Šaltinis: 15min
0
A A

Net penkiolika politikų spalio 14 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose susirungs Žaliakalnio vienmandatėje apygardoje Kaune. Akivaizdi lyderė – du kartus iš eilės šioje apygardoje išrinkta konservatorė, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

Jei rinkėjų nuotaikos per keturis krizinius metus kardinaliai nepasikeitė, galima prognozuoti, kad ir trečias kartas Kaune patyrusios politikės, vienos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderės neapvils. Tiesa, jai teks konkuruoti su keliais patyrusiais ir žinomais kandidatais.

Žaliakalnyje save iškėlė dar viena Seimo narė, Liberalų sąjūdžio kandidatė, poetė, aktyvi visuomenininkė Dalia Teišerskytė. 300 estradinių dainų tekstų autorė 2008 m. rinkimuose taip pat kandidatavo Žaliakalnio apygardoje ir, kartu su R.Juknevičiene, pateko į antrąjį rinkimų turą, kuriame 34 proc. rinkėjų jai atidavė savo balsą.

Seimo narėms konkurenciją sudarys dar viena stipri kandidatė, Kauno miesto tarybos narė, žinoma advokatė, partijos Tvarka ir teisingumas narė Aušra Ručienė. Gilias iškirptes ir trumpus sijonus mėgstanti politikė aktyviai reiškiasi miesto gyvenime ir gali patraukti tradicinėmis partijomis nusivylusius rinkėjus.

Su savo elektoratą turinčiomis moterimis varžysis Lietuvos nepriklausomybės signataras Algirdas Vaclovas Patackas. Savo mintis ir požiūrį į valstybėje vykstančius procesus drąsiai viešoje erdvėje išsakantis visuomenininkas dalį rinkėjų gali patraukti dėl savo aktyvios pozicijos Garliavos istorijoje. Tačiau dėl tos pačios priežasties nemažai balso teisę turinčių kauniečių gali nuo jo ir nusisukti.

Žaliakalnyje laimę bandys ir buvęs R.Juknevičienės bendrapartietis, po nesutarimų su partijos vadovybe į Artūro Zuoko „Sąjungą Taip“ perėjęs Dainius Varnas.

Varžysis penkiolika kandidatų

Žaliakalnio vienmandatėje Seimo rinkimų apygardoje varžysis penkiolika kandidatų: ANŽELIKA BANEVIČIENĖ (Darbo partija), KĘSTUTIS MAČĖNAS (Demokratinė darbo ir vienybės partija),  ALGIRDAS VACLOVAS PATACKAS („Drąsos kelias“), GEDIMINAS RAUDONIS (Krikščionių partija), VIDAS RYBELIS (Liberalų ir centro sąjunga), ZOFIJA PILYPIENĖ (Lietuvos lenkų rinkimų akcija), DALIA TEIŠERSKYTĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), VILIJA VERTELIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija), ELIDA DUBINSKYTĖ-ŠIMAITĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), AUŠRA RUČIENĖ (Partija Tvarka ir teisingumas), DAINIUS VARNAS („Sąjunga Taip“), SANDRA ADOMAITIENĖ (Respublikonų partija), JONAS GRIŠKEVIČIUS (Tautos vienybės sąjunga), RASA JUKNEVIČIENĖ (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), EDVARDAS SATKEVIČIUS (nepriklausomas kandidatas).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min