TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Drąsos kelio“ kandidatų susitikimo su rinkėjais buvo išvaryta nepatogų klausimą Neringai Venckienei norėjusi užduoti vilnietė

Neringa Venckienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Neringa Venckienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio vakarą sostinės rinkėjams prisistatę „Drąsos kelio“ kandidatai įrodinėjo, kad parlamentinės partijos nieko nebegali, todėl rinkėjams nėra ko dvejoti – reikia balsuoti už juos. Susitikimas nepraėjo sklandžiai – iš salės buvo išvaryta nepatogų klausimą Neringos Venckienės bendražygiams norėjusi užduoti moteris.

Į susitikimą su „Drąsos kelio“ atstovais prisirinko beveik pilna Rusų dramos teatro salė. Pabendrauti su kandidatais suplūdo pagyvenę vilniečiai, bet matėsi ir vienas kitas jaunas veidas.

Į renginį atvyko ne tik N.Venckienės gerbėjai – nepatogų klausimą „Drąsos kelio“ įkvėpėjai paruošusi moteris taip ir negalėjo jo užduoti.

Partijos rėmėjai pareikalavo, kad ji prisistatytų, tuomet moteris, mojuodama pasu, dėbtelėjo Aurelijos Stancikienės pusėn ir sušuko, kad ši yra konservatorių išpera.

Po šių žodžių salėje kilo sujudimas. „Provokatorė, provokatorė“, – šaukė susirinkusieji, o vienas vyras pagrasino, kad jeigu moteris neatsisės į vietą, bus jėga ištempta iš salės. Moteriai neliko nieko kito, kaip išeiti pačiai.

A.Stancikienė: gaunu informaciją iš viso pasaulio slaptųjų tarnybų

„Mes susirinkę ne dėl valdžios, o dėl to, kad manome, jog taip gyventi nebegalime“, – rinkėjams pareiškė partijos įkvėpėja N.Venckienė.

Mes susirinkę ne dėl valdžios, o dėl to, kad manome, jog taip gyventi nebegalime. Rinkėjams pareiškė partijos įkvėpėja N.Venckienė.

Naujos politinės jėgos atstovai aiškino, kad valdžios elitas demonstruoja, kad viską išmano, tačiau valstybę tebekamuoja skurdas, emigracijos klausimas taip pat neišsprendžiamas. Jie žadėjo, kad jeigu bus išrinkti į Seimą, elgsis teisingai ir stengsis, kad visiems būtų gerai.

„Apie mus sako, kad mes debatuose blogai pasirodome, kad nekompetentingi, neišmanantys, patvoriniai. Mes mokame kalbėti, mes nemokame meluoti“, – teigė žurnalistas Vytautas Matulevičius. Jis pabrėžė, kad partijos gretose yra ir ekonomistų, ir net teologų, o tai reiškia, kad šie žmonės savo partijos kolegoms neleis laužyti dešimties Dievo įsakymų.

V.Matulevičius sakė, kad „Drąsos kelias“ pasieks teisingumą ne tik teisėsaugoje, bet ir visose srityse. „Suteikite mums įgaliojimus ir mes tai padarysime. Bus teisingumas politikoje, kad nebūtų priiminėjami nupirkti įstatymai, bus teisingumas socialinėje politikoje, kad nebūtų pasibaisėtinų socialinių skirtumų Lietuvoje. Dešimtukas skaičiuoja kasmet net milijardinius pelnus, o trečdalis žmonių nebeišgali patenkinti būtiniausių poreikių“, – kalbėjo jis.

Žurnalistas Julius Girdvainis piktinosi valdžios taškomais pinigais, o buvusi konservatorė Aurelija Stancikienė daugiausia dėmesio skyrė motinai atiduotai Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukteriai. Parlamentarė pareiškė net nežinanti, ar mergaitė vis dar gyva.

„Aš esu Seimo narė, aš turiu teisę susipažinti su ypatingai slapta informacija, kokia tik nori – iš ČŽV, iš visų pasaulio šalių slaptųjų tarnybų, aš negaunu informacijos, kiek valstybė išleidžia mūsų gerbiamos panelės L.Stankūnaitės išlaikymui“, – aiškino A.Stancikienė.

Ji teigė anksčiau žadėjusi, kad jeigu teisėsauga parodys filmuotą įrašą, kaip buvo paimta mergaitė, ji nedalyvaus rinkimuose, tačiau niekas į tai nesureagavo, reiškia, turi ką slėpti.

„Aš žinau, kad Andrius Kubilius pyksta ant manęs, kad aš kandidatuoju Antakalnio apygardoje“, – pridūrė A.Stancikienė.

Apie L.Stankūnaitės dukterį kalbėjo ir su šia partija į Seimą kandidatuojantis profesorius Povilas Gylys. Jis aiškino, kad po mergaitės paėmimo akcijos Seimas turėjo skubiai imti tirti, kaip tai buvo padaryta, tačiau niekas nepakrutino nei piršto, nes bijo.

„Drąsos kelią“ remianti buvusi disidentė Nijolė Sadūnaitė teigė anksčiau buvusi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gerbėja, tačiau dabar šią partiją galinti vadinti išdavikais.

Ką, A.Kubiliui rūpi mergaitė? Nerūpi jam tas vaikas, jam elektrinė rūpi. Aš jam tiek galiu pasakyti: pasikavok po pernykščiais lapais su savo elektrine. Šaukė N.Sadūnaitė.

„Ką, A.Kubiliui rūpi mergaitė? Nerūpi jam tas vaikas, jam elektrinė rūpi. Aš jam tiek galiu pasakyti: pasikavok po pernykščiais lapais su savo elektrine“, – šaukė N.Sadūnaitė.

A.Svarinskas: apmėtytas Jėzus – didžiausia Lietuvos problema

Besibaigiant renginiui žodį tarti panoro monsinjoras Alfonsas Svarinskas. Jis į sceną užlipo rankoje laikydamas dienraštį „Respublika“, kurio pirmajame puslapyje buvo pavaizduotas Antonello da Messinos tapytas Jėzaus paveikslas.

„Dabar į jį mėto akmenis, o Lietuvos valdžia tyli. Manau, bėda, kad šiandien jūsų kalbose neužfiksavau šitų žodžių. Čia yra pagrindinė problema, o visa kita, ekonomika... Mes be ekonomikos gyvenome 20 metų ir atlaikėme. Reikia dvasinės ekonomikos“, – aiškino jis.

A.Svarinskas pridūrė, kad dabar į N.Venckienę, kaip Romeo Castellucci spektaklyje – į Jėzų, Lietuvos chuliganai mėto akmenis.

„Drąsos kelio“ centrinio rinkimų štabo vadovas Valdas Vasiliauskas tvirtino, kad iš visų sostinės teatrų vienintelis Rusų dramos teatras sutiko įsileisti „Drąsos kelio“ kandidatus.

Šio teatro vadovas Jonas Vaitkus teigė labai pritariantis žingsniui įkurti partiją ir siekti valdžios. „Kokie bebūtų rinkimų rezultatai, kad jums užtektų entuziazmo ir drąsos, po 14-osios dienos reikia laikytis ir bandyti nenusiminti, jeigu staiga nutiks ne taip, kaip planuojate. Jeigu neišsibarstysite ir įrodysite, kad tai jums būtina, entuziazmas bus reikalingas, nes jūsų laukia ilgas kelias. Linkiu sėkmės“, – sakė režisierius. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min