Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 13:38

Išankstinis balsavimas Kaune vyksta vangiai

Išankstinis balsavimas Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Išankstinis balsavimas Kaune

Išankstinis balsavimas Kaune Seimo rinkimų antrajame ture vyksta vangiai. Iki pietų savo balsą atiduoti už vieną iš dviejų kandidatų į savivaldybės Mažąją salę atvyko tik keli šimtai gyventojų. Pirmajame ture, kuriame taip pat vyko referendumas dėl atominės elektrinės, iki 12 val. buvo prabalsavę dešimt kartų daugiau žmonių.

Manoma, kad savo valią pirmajame ture pareiškę balsuotojai, jei į antrąjį nepateko jų palaikomi kandidatai arba partijų atstovų, nemato prasmės ateiti balsuoti. 15min.lt primena, kad Kaune yra aštuonios vienmandatės apygardos, kuriose visose į antrąjį rinkimų turą pateko Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovai. Jiems konkurenciją sudarys šeši „Drąsos kelio“ ir du Darbo partijos kandidatai į Seimą.

Centro apygardos pirmininkė Lineta Mileikienė sakė, kad viskas vyksta sklandžiai, žmonės daug klausimų neturi, nes pasirinkimas yra tik iš dviejų į antrą turą patekusių kandidatų. Šį kartą, atsižvelgiant į per pirmąjį rinkimų turą susidariusias rinkėjų eiles, pastatytos dvi papildomos balsavimo kabinos – jų dabar yra dešimt.

Visi, spalio 28 d., sekmadienį negalėsiantys dalyvauti 2012 m. Seimo rinkimų antrajame ture, šį trečiadienį ir ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės Mažojoje salėje gali balsuoti iš anksto. Balsavimas prasideda 8 val. ryto. Balsavimo patalpa bus uždaroma 20 val.

Balsavimo dienomis užtikrinant viešąją tvarką bus pasitelkta Viešosios tvarkos tarnybos pagalba. Taip pat bus sustiprinta apsauga savivaldybės centrinių rūmų viduje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min