Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 12d. 11:05

Kaune – dar dvi neleistinoje vietoje iškabintos politinės reklamos

Neleistina politinė reklama
Kaunas.lt nuotr. / Neleistina politinė reklama

Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai užfiksavo dar du atvejus, kuomet plakatus su politine reklama pakabinę rinkimų dalyviai pažeidė Miesto tvarkymo ir švaros taisykles.

Savanorių prospekte pastebėję šalia elektros stulpų paliktus politinius reklaminius plakatus „Dainius Varnas“, Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai kreipėsi į partijos „Sąjunga Taip“ Kauno skyriaus rinkiminį štabą.

„Už Miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą baudžiamas ne kandidatuojantis asmuo, o tas, kuris priklijuoja reklamą, kuri yra nesuderinta savivaldybės nustatyta tvarka“, – paaiškino Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos tarnybos vedėjo pavaduotoja Irma Vasiliauskienė.

Administracinio teisės pažeidimo protokolas buvo surašytas rinkiminio štabo atstovui Ramūnui Kazakevičiui. Pažeidėjas taip pat buvo įpareigotas pašalinti neleistinoje vietoje iškabintą reklamą.

Už reklaminių plakatų „Vygaudas Molis“ kabinimą Aleksote, Veiverių g. 26, buvo nubausta partijos „Tvarka ir teisingumas“ Kauno skyriaus rinkinio štabo atstovė Vita Kondrotaitė. Pažeidėja įpareigota pašalinti neleistinoje vietoje, autobusų stotelėje, iškabintą reklamą.

Miesto tvarkymo ir švaros taisyklės draudžia įrengti reklamines iškabas, plakatus, reklaminius skydus, stovus, stendus ar kitokius viešuosius užrašus bei kitus laikinus statinius be vietos parinkimo schemų, įrenginių projektų, suderintų Savivaldybės nustatyta tvarka, ir leidimų.

Taip pat draudžiama tvirtinti skelbimus ar kitokias nuorodas ant medžių, stulpų, pastatų ir statinių bei kitose šiam tikslui nenumatytose vietose. Asmuo, atsakingas už skelbime nurodytą veiklą, privalo užtikrinti, kad skelbimai nebūtų platinami šiam tikslui nenumatytose vietose.

Šią savaitę A.Juozapavičiaus prospekte pastebėję ant statybinės tvoros pakabintą politinę reklamą, Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai taip pat kreipėsi į Darbo partijos Kauno skyriaus rinkiminį štabą. Administracinio teisės pažeidimo protokolas buvo surašytas rinkiminio štabo atstovui Gintarui Klimavičiui. Pažeidėjas taip pat buvo įpareigotas pašalinti neleistinoje vietoje iškabintą reklamą.

Iš viso Viešosios tvarkos tarnyba yra surašiusi jau 7 administracinius teisės pažeidimo protokolus už Miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą, kuomet plakatai su politine reklama buvo pakabinti neleistinose vietose.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min