Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje prie balsadėžių nusidriekė eilės

Klaipėdos savivaldybės posėdžių salėje nusidriekė eilė rinkėjų, panorusių iš anksto pareikšti savo valią.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos savivaldybės posėdžių salėje nusidriekė eilė rinkėjų, panorusių iš anksto pareikšti savo valią.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečiai ir čia gyvenantys, tačiau gyvenamąją vietą svetur deklaravę, piliečiai nuo pat ryto suskubo prie balsadėžių.

Rinkimų organizatoriai tikina, kad nė per vienus išankstinius balsavimus tokio aktyvumo nebuvo. „Žmonės pradėjo eiti tik atvėrus duris. Prieš pietus tas srautas dar labiau suaktyvėjo“, - teigė Danės rinkimų apygardos pirmininkė Dalia Pozneckienė. Iki 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybėje buvo balsavę maždaug 200 žmonių. Tačiau per pietus salėje ėmė driektis eilės, kai kurie žmonės liko stovėti už durų. 

„Sekmadienį išvykstu į Vokietiją, kur studijuoju. Balsuoti – privalu. Apsispręsti man nebuvo sunku“, - aiškino studentė. 
Jūrininkas Jurijus teigė taip pat ketinąs savaitgalį išvykti, tad kol dar namuose – suskubo balsuoti. „Man apsispręsti nelengva. Kai kiti sako, kad nėra už ką balsuoti, man yra kitaip. Yra trys partijas – visoms norėčiau skirti savo balsą, patinka ir Valdemaras Tomaševskis ir jo vedama Lenkų rinkimų akcija, patinka ir Viktoras Uspaskichas bei jo Darbo partija. Man apsispręsti nėra lengva“, - teigė vyras. 

Prie balsadėžių suskubo ir Klaipėdoje studijuojantys jaunuoliai. „Esu registruota Vilniaus rajone, tačiau neketinu grįžti į namus vien dėl rinkimų, balsuosiu čia“, - 15min.lt teigė ilgoje eilėje pasiryžusi stovėti studentė. 

„Neturiu ko slėpti – balsuoju visada už tą pačią partiją. Esu ištikimas jai, ėjau ir į susitikimus, jie man atrodo dori ir nesusitepę. Tai partija – Tvarka ir teisingumas“, - neslėpė kitas klaipėdietis. Aktyvus šios partijos palaikytojas vis tik nesutiko pasakyti savo vardo. 

„Man apsispręsti buvo nelengva, ypač dėl vienmandatės apygardos. Dešimt metų gyvenu Klaipėdoje, tačiau vis dar esu registruota Rietave ir tų politikų jau nebepažįstu. Žymiai lengviau buvo nuspręsti dėl partijos ir atominės elektrinės“, - aiškino Viktorija iš Rietavo.

Iki pietų Klaipėdoje nebuvo užfiksuota jokių pažeidimų – rinkimai vyksta sklandžiai. 

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Klaipėdoje prie balsavimo kabinų rinkėjams teko palūkėti.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Klaipėdoje prie balsavimo kabinų rinkėjams teko palūkėti.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min