Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lažybų bendrovės pergalę Seimo rinkimuose prognozuoja socialdemokratams ir Darbo partijai

Debatų akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Spėlioti, kas laimės sekmadienį vyksiančius rinkimus į Seimą, siūlo ir lažybų bendrovės. Daugiausia išlošti gali tie, kurie lažinsis, kad rinkimus laimės Valdemaro Valkiūno vadovaujama Respublikonų partija, Lietuvos lenkų rinkimų akcija, partija „Jaunoji Lietuva“ ir pan. O tai reiškia, kad šansų laimėti jie praktiškai neturi. Tuo metu mažiausias laimėjimas siūlomas už socialdemokratų arba Darbo partijos pergalę besilažinantiesiems – vadinasi, šių partijų galimybės laimėti Seimo rinkimus vertinamos itin teigiamai.

„Topsport“ klausia, kad surinks daugiausia balsų daugiamandatėje apygardoje.  Pirmauja Socialdemokratų partija. Jei už jų pergalę pastatytumėte 100 Lt, jiems laimėjus gautumėte 125  Lt. Tuo metu jei skirtumėte 100 Lt manydami, kad laimės Respublikonų partija, pastarosios pergalės atveju gautumėte penktadalį milijono litų.

Praturtėtumėte ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (100 Lt pavirstų į 180 tūkst. Lt), Lietuvos žmonių partijos, Socialistinio liaudies fronto, Lietuvos ir valstiečių žaliųjų sąjungos (už 100 Lt – 150 tūkst.) pergalės atveju.

Kitos „Topsport“ lažybos siūlo spėti, kiek rinkėjų balsų partijos gaus. Pirmauja socialdemokratai – 18,5 proc., Darbo partija – 17,5 proc. Prognozuojama, kad konservatoriai surinks 10,5 proc. rinkėjų balsų.

Panašios prognozės pateikiamos ir „TonyBet“. Lažindamiesi, kad laimės socialdemokratai ir pastatę už tai 100 Lt, gautumėte 135 Lt, jei laimėtų Darbo partija – 285 Lt. Tuo metu jeigu 100 Lt statytumėte už Emigrantų partiją, Krikščionių partiją, Lietuvos žmonių partiją, Socialistinį liaudies frontą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, Lietuvos lenkų rinkimų akciją, Respublikonų partiją ar „Jaunąją Lietuvą“, kurios nors šių partijų pergalės atveju laimėtumėte 300 tūkst. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min