Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 17:32

Po rinkimų „tvarkiečiai“ siūlys peržiūrėti sutartį su „Hitachi“

Rinkimai 2012: 15min.lt konferencijoje diskutavo Valentinas Mazuronis ir Rimantas Dagys
E.Paukštės nuotr. / Rinkimai 2012: 15min.lt konferencijoje diskutavo Valentinas Mazuronis ir Rimantas Dagys

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vicepirmininkas Valentinas Mazuronis teigia, kad jeigu „tvarkiečiai“ po rinkimų bus valdančiojoje koalicijoje, inicijuos sutarties su kompnija „Hitachi“ peržiūrėjimą.

„Mes peržiūrėtume šiuos sprendimus“, – ketvirtadienį dalyvaudamas 15min.lt priešrinkiminiuose debatuose sakė politikas.

Pagal paskutinį gyventojų nuotaikų tyrimą, sėkmė rinkimuose žadama socialdemokratams, Darbo partijai ir „Tvarkai ir teisingumui“, kurie gali tikėtis 9,5 proc. rinkėjų palaikymo.

Šią savaitę minėtųjų partijų lyderiai tarėsi dėl bendradarbiavimo po rinkimų.

Socialdemokratai Visagino atominės elektrinės (VAE) projektui nepritaria, „darbiečiai“ į jį nespjauna. Debatuose paklaustas, ar pavyks suderinti pozicijas po rinkimų ir kokios nomonės VAE klausimu laikosi „tvarkiečiai“, V.Mazuronis sakė, kad tokiam projektui, koks yra parengtas, pritarti negalima. Politikas ragino referendume balsuoti prieš elektrinę.

„Mes nesame kaip „žalieji“ kategoriškai nusistatę prieš atominę elektrinę. Tačiau mes kalbame apie konkretų siūlymą, apie projektą su „Hitachi“, apie koncesijos sutartį ir šioje vietoje mes pasisakome kategoriškai prieš. Nežinau, kokiais motyvais vadovaudamiesi „darbiečiai“ balsavo už koncesijos sutartį ir atidarė duris milijardo litų išlaidoms“, – debatuose kalbėjo V.Mazuronis.

Paklaustas, ar požiūriu skirtumas gali lemti, kad socialdemokratų, „darbiečių“ ir „tvarkiečių“ koalicijos nebus, V.Mazuronis sakė: „Kodėl koalicijos nebus? Tai yra mūsų pozicija, nenoriu kitų komentuoti, socialdemokratų panaši pozicija, „darbiečiai“ tegu patys pasako, kodėl balsavo už sutartį. Gerbiamas Rimantai Dagy, mes prieš jūsų siūlomą aferą su „Hitachi“.

„Tik kvailys gali atsisakyti tokios investicijos“, – replikavo debatuose dalyvavęs konservatorius Rimantas Jonas Dagys.

V.Mazuronis aiškino, kad VAE galima statyti tik tada, kai bus visiškai aišku, kad šis žingsnis bus naudinas Lietuvai. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min