Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė: sunkmečiu suvaldyta finansinė situacija ir kardinalūs žingsniai energetinio savarankiškumo link – istoriniai Andriaus Kubiliaus Vyriausybės darbai

Prezidentė susitiko su Vyriausybe
LR Prezidentūros nuotr. / Prezidentė susitiko su Vyriausybe
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su kadenciją baigiančios Vyriausybės nariais ir aptarė nuveiktus, pradėtus ir būtinus toliau tęsti darbus.

Sunkmečiu suvaldyta finansinė situacija ir padaryti kardinalūs žingsniai energetinio savarankiškumo link, pasak prezidentės, yra istoriniai Andriaus Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės darbai.

Sutarimas tarp valdžios institucijų dėl svarbiausių šaliai darbų užtikrino politinį ir ekonominį stabilumą. Tai – valstybės politinės brandos ženklas.

Bendradarbiavimas su koalicine 15-ąja Vyriausybe buvo rezultatyvus. Prezidentė tikisi, kad su naujuoju Ministrų kabinetu taip pat pavyks konstruktyviai dirbti valstybės ir žmonių labui.

Tose srityse, kur problemos įsisenėjusios ir nesprendžiamos jau du dešimtmečius, radikalių permainų neišjudino nei ši, nei ankstesnės Vyriausybės. Todėl po rinkimų visos politinės jėgos turi tęsti būtinus darbus ir iš esmės spręsti žmonėms ir valstybės raidai svarbias problemas, rašome prezidentūros pranešime spaudai.

Kertiniais darbais prezidentė įvardija energetiniam savarankiškumui svarbių projektų įgyvendinimą, finansinio stabilumo užtikrinimą, šešėlinės ekonomikos mažinimą, šilumos ūkio pertvarką. Taip pat būtina keisti socialinę politiką, painią sveikatos paslaugų sistemą ir daugiau dėmesio skirti aplinkosaugos sričiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min