Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinkimai 2012: „Drąsos kelio“ lyderė Neringa Venckienė antrajame ture tikisi laimėti dar keturias vietas Seime

Neringa Venckienė balsuoti atėjo lydima sūnaus
Aliaus Koroliovo nuotr. / Neringa Venckienė balsuoti atėjo lydima sūnaus
Šaltinis: 15min
0
A A

Per vadinamąjį pedofilijos skandalą išgarsėjusi ir žaibiškai politinę partiją „Drąsos kelias“ įkūrusi buvusi Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė apie 12 val. balsavo Kauno kaimiškosios apygardos Teleičių rinkimų apylinkėje. Šioje apygardoje į antrą rinkimų turą pateko „drąsuolė“ kirpėja, N.Venckienės teta Audronė Skučienė ir konservatorius Donatas Jankauskas.

Politikas Kauno kaimiškojoje apygardoje į Seimą buvo renkamas pastarąsias dvi kadencijas. Ar N.Venckienės prognozės išsipildys ir konservatorių dominavimas Kaune bus baigtas, paaiškės jau šį vakarą. Rinkimų rezultatų „Drąsos kelias“ lauks Kaune įsikūrusiame rinkiminiame štabe.

15min.lt primena, kad devyniose Kauno ir Kauno rajono vienmandatėse rinkimų apylinkėse į antrą turą pateko devyni Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatai, septyni „Drąsos kelio“ ir du Darbo partijos atstovai. Daugiamandatėje rinkimų apygardoje „Drąsos kelias“ iškovojo septynias vietas Seime.

Pati N.Venckienė kandidatuoja Vilniaus Naujamiesčio rinkimų apygardoje, kurioje metė iššūkį Seimo pirmininkei konservatorei Irenai Degutienei. Mesdama iššūkį buvusi teisėja spinduliavo perdėtu pasitikėjimu savimi, kuris priblėso prasidėjus tiesioginėms televizijos debatų laidoms, per kurias ji „sužibėjo“ ekonomikos žiniomis.

Įdomu, kad garsioji Klonio gatvė, kurioje gyvena velionio Drąsiaus Kedžio artimieji, oficialiai yra ne Garliavoje, o šalia esančioje Teleičių gyvenvietėje (Garliavos apylinkės seniūnija).

Papildyta 12.24 val.: N.Venckienė balsuoti atėjo lydima tėvų Vytauto ir Laimutės Kedžių bei savo sūnaus. Politikė balsavimo biuletenį į urną įmesti leido vaikui.

N.Venckienė tikisi gerų rezultatų antrajame Seimo rinkimų ture. Ji neabejoja, kad Kauno kaimiškojoje apygardoje laimės A.Skučienė. Savo galimybes įveikti Seimo pirmininkę I.Degutienę Naujamiesčio apygardoje ji vertina santūriau, tačiau iš anksto rankų nenuleidžia: „Viskas priklausys nuo rinkėjų. Aišku, būtų gerai, jei laimėčiau, tuomet dar vieną žmogų iš sąrašo nusivesčiau į Seimą“.

Pastebėjus, kad nemažai „Drąsos kelio“ kandidatų antrajame ture rungiasi su ministrais, N.Venckienė šyptelėjusi pasakė, kad bent vieną jų – socialinių reikalų ir darbo ministrą D.Jankauską – tikrai gali pavykti įveikti.

„Realiai tikimės laimėti dar tris–keturias vietas. Bet tai yra laimės dalykas, gali būti ir daugiau, gali būti ir mažiau. Tai priklausys nuo rinkėjų aktyvumo. Konservatorių rinkėjai yra labai aktyvūs. Jei eis ne tik konservatorių rinkėjai, tai labai daug irgi priklausys, kas gaus mandatus“, – sakė N.Venckienė.

Ji teigė kol kas negalvojusi apie tai, su kokiomis partijomis galėtų bendradarbiauti Seime. Tai esą bus galima svarstyti tik paskelbus galutinius balsavimo rezultatus. Anot N.Venckienės, pirmas žingsnis pradėjus dirbti Seime – „iš eilės įgyvendinti visus programinius punktus“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min