Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinkimai 2012: Vladimiras Romanovas prisipažino į rinkimus ėjęs ne laimėti, o atskleisti žmonėms tiesą

Vladimiras Romanovas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie 11 val. su žmona Svetlana atvykęs į Kauno Centro rinkimų apygardą, Lietuvos žmonių partijos (LŽP) įkūrėjas Vladimiras Romanovas prieš balsuodamas dar surado laiko pamėtyti į krepšį, papozuoti fotografams.

Ilgokai balsavimo kabinoje užtrukęs bankininkas aiškino pasigedęs kabinoje kandidatų sąrašų, kurie padėtų reitinguoti kandidatus.

„Aš seniai apsisprendęs už ką balsuoti – už save balsuoju“, – sakė V.Romanovas, LŽP sąraše įrašytas pirmuoju numeriu, tačiau vienmandatėje apygardoje nekandidatuojantis. Centro apygardoje kandidatuoja partijos pirmininkė Joana Šimanauskienė.

„Jokių rezultatų nesitikiu. Iš šitos rinkiminės sistemos, kur 180 mln. išleido per visas ministerijas, kad palaikyti visą tą sistemą. Man ne vietos Seime įdomios, jas paims ta sistema. Bus konservatoriai, įkiš mums tą seną „chlamą“ („Hitachi“ atominės elektrinės reaktorių, – red. past.). Šansų niekas neturi. Dalyvauju rinkimuose, kad jums paaiškinti. Mano partija jau laimėjo, aš viską išsakiau“, – nesklandžiai mintis dėstė Kauno „Žalgirio“ komandos savininkas.

Jis teigė nesantis prieš atominę elektrinę, tačiau tik Rusija esą galinti pastatyti šaliai tinkantį reaktorių.

Bankininkas negailėjo kritikos tiesioginėms televizijos debatų laidoms, kuriose esą neleidžiama pasisakyti: „Ten kalbama tik lozungais“. Milijonierius teigė įdėjęs pinigų į sportą, kultūrą, kurie yra labai svarbūs valstybei.

Pamatęs į Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnaziją, kurioje vyksta balsavimas, ateinantį V.Romanovą su žmona, vienas balsuotojas praeidamas replikavo: „pakazucha“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min