Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sąjunga „Taip“ tikisi peržengti 5 proc. barjerą ir sėkmės antrajame rinkimų ture

Žilvinas Šilgalis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žilvinas Šilgalis
Šaltinis: 15min
0
A A

BNS agentūros užsakymu RAIT vykdyta balsavusių rinkėjų apklausa „exit poll“ rodo, kad šiuose Seimo rinkimuose sąjungai „Taip“ rinkėjai didelių vilčių nesuteikia. Tačiau laukdami rinkimų rezultatų restorane „Value“ šios politinės jėgos atstovai tvirtino vilties neprarandantys – apklausa esą dar ne rinkimų rezultatai.

Užkandžiaudami ir gurkšnodami vyną „Taip“ nariai itin neliūdėjo, nors didelio optimizmu taip pat nespinduliavo. Sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas kol kas dar tik pakeliui į Vilnių iš Londono.

Sąjungos „Taip“ pirmininko pavaduotojas Žilvinas Šilgalis tvirtino, kad nuotaikos yra puikios, nes gyvenimas vietoje nestovi. „Mūsų veikla daugiau orientuota į miesto žmones, turime paprastai didesnį miesto žmonių pasitikėjimą. Matysime, tuoj pradės skaičiuoti balsus. Mes turime ir labai stiprių vienmandatininkų. Neaišku, kiek gausime balsų dabar, bet tikiuosi, kad tą barjerą (5 proc. – red.past.) mums pavyks įveikti, o antrame ture žengsime tvirtą žingsnį į priekį“, – kalbėjo Ž.Šilgalis.

Ž.Šilgalio nuomone, Seime vienos dominuojančios jėgos nebus, reikės tartis ir susitarti. Jis teigė linkįs visoms parlamentinėms partijoms konstruktyvumo.

Šokių projekte vienoje iš televizijų dalyvavęs Ž.Šilgalis tokioje politikų veikloje nieko blogo nematantis. Esą būtų gerai, jeigu politikai įsipareigotų kuruoti kurią nors vieną sritį, nes šiuo metu visi kalba apie viską, bet retai viską išmano.

Paklaustas apie išankstinės apklausos duomenis, kurie nieko gero nežada sąjungai, Ž.Šilgalvis teigė dėl to neliūdintis. Esą jų partija jauna, suteikianti jauniems žmonėms erdvės pradėti politinę veiklą. O kartų kaita neišvengiama ir politikoje, tad kai ateis tam laikas – bus kas pakeičia dabartinius politikus, tad sąjunga turi ateitį.

„Tikrai nenumirs. Pirmiausia turime didelį pasitikėjimą Vilniuje, kur dirbame. Aš tikrai garantuoju, kad mes turėsime frakciją Seime. Turėsime didesnį pasitikėjimą – turėsime didesnę frakciją, turėsime mažesnį pasitikėjimą – mažesnę frakciją. Bet mes ir toliau dirbsime“, – optimizmo ir sau, ir kitiems stengėsi įpūsti Ž.Šilgalis.

Sąjunga „Taip“ aktyviai pasisakė ir prieš atominės elektrinės Visagine statymą pagal dabar siūlomą projektą. Anot Ž.Šilgalio, nebuvo sulaukta atsakymų apie elektrinę į specialistų klausimus. Todėl ir buvo sakomas stop ne atominei energetikai, o konkrečiam Visagino atominės elektrinės projektui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min