Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilutėje prie išankstinio balsavimo urnos rinkėjai nesiveržia

Išankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas Šilutėje
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr. / Išankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas Šilutėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Išgarsėjo trimis baudžiamosiomis bylomis, rinkėjų papirkinėjimu jau pačią pirmąją išankstinio balsavimo dieną spalio 10-ąją pirmajame rinkimų į Seimą ture ir nurimo. Gal to skandalo ir buvo atgrasyti?

Nes šiandien, trečiadienį, Šilutės-Pagėgių rinkiminė apygarda nr. 32 iki popietės dar nenuskambėjo panašiais ekscesais. Žurnalistės kalbintos rinkimų stebėtojos, dirbančios išankstinio balsavimo vietoje, Šilutės savivaldybės rūmų hole, sakė iki pietų neužfiksavusios nė vieno pažeidimo. Tą patį tvirtino ir savivaldybės kieme budintys Šilutės policijos pareigūnai.

Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Iaankstiniame Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavime `ilutėje gaus policijos pareigūnų
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Išankstiniame Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavime Šilutėje gaus policijos pareigūnų

Jie per pirmąjį rinkimų į Seimą turą aplinką stebėjo itin budriai. Pareigūnai demaskavo ir sučiupo du balsų pirkėjus, kurie keturiems rinkėjams už 15 litų siūlė atiduoti savo balsus už vienmandatininką „tvarkietį“ Kęstą Komskį ir už Darbo partijos kandidatų sąrašą Nr.3, pirmumo balsus skiriant šios partijos kandidatei Lijanai Jagintavičienei.

Abu jie, taip pat ir Darbo partijos Šilutės skyriaus lyderis Saulius Stankevičius neseniai viešai paneigė samdę balsų pirkėjus.

Šią savaitę šios baudžiamosios bylos pagreitinto proceso tvarka Šilutės teismui nepavyko išnagrinėti tik dėl vienos į posėdį atvykusios kaltinamosios girtumo.

Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Iaankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas `ilutėje
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Išankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas Šilutėje

Antrajame ture Šilutės-Pagėgių rinkiminėje apygardoje Nr.32 dėl vietos Seime grumiasi K.Komskis ir socialdemokratas Artūras Skardžius.

Už pastąrąjį balsuoti viešai rinkėjus jau paragino netgi Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus lyderis Šarūnas Laužikas, taip pat buvusi „tvarkietė“ Šilutės rajono merė Daiva Žebelienė, Liberalų ir centro sąjungos, Valstiečių liaudininkų ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus lyderiai Steponas Kazlauskas ir Virgilijus Pozingis.

Į „antikomskinį“ bloką jungėsi ir liberalsąjūdiečiai, bet panašaus raginimo savo rinkėjams neišsakė Darbo ir „Drąsos kelio“ partijų kelti ir rinkimus pralošę kandidatai Saulius Stankevičius ir Saulius Juodzevičius.

Iki trečiadienio popietės pirmąją išankstinio balsavimo dieną Šilutės-Pagėgių rinkimų apygardoje atėjo balsuoti kone trigubai mažiau rinkėjų, nei pirmajame rinkimų į Seimą ture.

Apygardos komisijos pirmininko Raimondo Steponkaus duomenimis, iš viso – apie šimtas žmonių.

„Pirmajame ture pirmąją išankstinio balsavimo dieną buvo balsavę penki šimtai žmonių, o iš viso per abi dienas – virš tūkstančio. Dabar aktyvumas yra menkas“, – žurnalistei sakė apygardos komisijos pirmininkas.

Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Iaankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas `ilutėje
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr./Išankstinis Seimo rinkimų 2-ojo turo balsavimas Šilutėje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min