Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 27d. 10:32

TILS viešins ir nuolatos atnaujins gyventojų informaciją apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus

Automobilį vairavęs neblaivus mūrininkas iš Kauno rajono tikėjosi, kad policijos pareigūnai susigundys jo siūlomais 560 litų.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pinigai

Antrojo Seimo rinkimų turo metu „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) Lietuvos žemėlapyje svetainėje www.skaidrumolinija.lt viešins ir nuolatos atnaujins iš Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) ir Policijos departamento gautus pranešimus apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus.

Tokiu būdu siekiama suteikti Lietuvos gyventojams galimybę greičiau ir paprasčiau sužinoti, kur vyko galimas balsų pirkimas, neteisėta agitacija ar kiti galimi rinkimų tvarkos pažeidimai. Taip pat gyventojai turės galimybę suteikti papildomos informacijos apie jau gautus pranešimus.

TILS kviečia visus, kurie susidūrė su minėtais pažeidimais, pranešti apie tai policijai bendruoju telefonu 112 ir VRK trumpuoju numeriu 1855. Gyventojai taip pat galės patys viešinti minėtą informaciją svetainėje www.skaidrumolinija.lt.

Skaidrumolinija.lt svetainėje jau pažymėti VRK per pirmąjį turą gauti pranešimai.

TILS svetainė www.skaidrumolinija.lt startavo praėjusią savaitę. Svetainė yra skirta paviešinti galimus korupcijos ar biurokratizmo atvejus įvairiose institucijose, sužinoti, kaip tokiais atvejais elgtis bei kas laikoma tokiais pažeidimais. Į viešai pateiktus klausimus atsakyti gali ir TILS specialistai, ir visi svetainės lankytojai. Šiuo metu svetainėje jau gauta informacijos apie kone šimtą galimų pažeidimų.

Daugiau informacijos: Neringa Mickevičiūtė, tel. 8 615 55833 ir Sergejus Muravjovas, tel. 8 689 97579.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min