Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

URM ragina užsienyje balsuosiančius Lietuvos piliečius iš anksto registruotis Lietuvos diplomatinėse atstovybėse

Balsavimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Balsavimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant rinkimams į Lietuvos Seimą ir konsultaciniam (patariamajam) referendumui „Dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje“ Užsienio reikalų ministerija, siekdama užtikrinti sklandų balsavimą atstovybėse, ragina visus užsienyje gyvenančius, esančius ar balsavimo dieną būsiančius Lietuvos piliečius, ketinančius išreikšti savo pilietinę valią balsuojant atstovybėse.

URM ragina š anksto kreiptis į artimiausią Lietuvos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą (sąrašą ir kontaktus rasite paspaudę čia) telefonu ar elektroniniu paštu ir užsiregistruoti.

Balsavimo dieną (spalio 14 d.) iš anksto neužsiregistravę piliečiai, atvykę balsuoti į atstovybes, turės sulaukti, kol Vyriausioji rinkimų komisija patikrins asmenį, išbrauks iš rinkėjų sąrašo Lietuvos Respublikoje bei įtrauks į atitinkamos atstovybės rinkėjų sąrašą.

Balsavimas organizuojamas visose Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose, garbės konsulatuose Toronte (Kanada) ir Los Andžele (JAV) bei Pasaulio lietuvių cente Lemonte.

Sekite informaciją susijusią su Seimo rinkimais 2012 ir visuose Lietuvos atstovybių interneto svetainių puslapiuose.

Informacija apie Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus yra skelbiama Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos internetinėje svetainėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rinkimai
Parašykite atsiliepimą apie 15min