Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 9d. 18:45

Vyriausioji rinkimų komisija: Petro Gražulio dovanota rožė nėra bandymas papirkti rinkėją

Petras Gražulis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Petras Gražulis

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė nepradėti tyrimo dėl gauto skundo, kad Seimo narys Petras Gražulis bandė papirkti rinkėją dovanodamas jai gimtadienio proga rožę. Komisijos narės moterys juokavo, kad priėmus kitokį sprendimą gėlių moterys sulauktų dar rečiau.

VRK pasiekė skundas, kad P.Gražulis vienai moteriai, kurios asmeniškai nepažįsta, bet ji gyvena toje apygardoje, kur kandidatuoja ir šis politikas, dovanojo gimtadienio proga rožę su prisegta kortele. Joje buvo sveikinimas ir Seimo nario vardas bei pavardė.

Tačiau VRK darbo grupė siūlė šio skundo nenagrinėti, esą rožė buvo viena, tad įvykis nereikšmingas. „Skundas buvo dėl vienai moteriai dovanotos rožės, tad jeigu jau mes už tai pradėsime tirti ir bausti, tada tikimybė gauti gėlių, kurių ir taip nedažnai gauna moterys, visai sumažėja“, – šmaikštavo viena iš VRK narių.

Komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas juokauti nebuvo nusiteikęs, bet pripažino – jeigu buvo padovanota viena rožė gimtadienio proga, tai nebuvo didelis nusižengimas. Kartu pirmininkas priminė, kad kitą VRK pateiktą skundą, jog Klaipėdoje vienas kandidatas dovanoja tortus. „Dėl P.Gražulio turėtume turbūt apsiriboti tuo, kad tai yra vienkartinis atvejis ir neturime informacijos, kad tai buvo rinkimų kampanija“, – pareiškė Z.Vaigauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min