Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 11d. 21:25

Į Seimą kandidatuojančio Lazdijų vicemero Valdo Petro Mikelionio sūnus išvežtas į Lukiškių tardymo izoliatorių

Valdo Petro Mikelionio reklaminis lapelis
Valdo Petro Mikelionio reklaminis lapelis

Kauno apygardos teismas atmetė lazdijiškio 25 metų Justino Mikelionio apeliacinį skundą sušvelninti jam Lazdijų rajono apylinkės teismo paskirtą laisvės atėmimo bausmę.

Likus vos keletui dienų iki rinkimų, į Seimą Lazdijų – Druskininkų rinkimų apygardoje kandidatuojančio Lazdijų rajono savivaldybės vicemero liberalcentristo Valdo Petro Mikelionio sūnus išsiųstas į laisvės atėmimo bausmės vykdymo vietą. Antradienį, pasak Lazdijų rajono policijos komisariato viršininko Valdo Vabuolo,  Justinas Mikelionis Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnų konvojuotas į Lukiškių tardymo izoliatorių.

Bausmės laukė laisvėje

Lazdijų rajono apylinkės teismas dar šių metų balandį 25 metų lazdijietį Justiną Mikelionį pripažino kaltu dėl avarijos, kurios metu vienas žmogus žuvo, o jis pats ir dar vienas lazdijiškis buvo sužaloti ir ilgą laiką gydomi. Vyras buvo nuteistas kalėti.

Tačiau laisvės atėmimo nuosprendį kaip pernelyg griežtą apskundęs Kauno apygardos teismui, lazdijietis iki šiol buvo laisvėje, o liepos mėnesį net sugebėjo įsidarbinti Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje – neveikiančio Lazdijų hipodromo sargu. Šios pareigos ir etatai atsirado tuomet, kai J. Mikelionio tėvas V .P. Mikelionis pradėjo eiti vietos savivaldybės mero pareigas, pavaduodamas tuomet atostogavusį Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį.

Kauno apygardos teismas atmetė nuteistojo J.Mikelionio prašymą sušvelninti bausmę ir paliko galioti Lazdijų rajono apylinkės teismo teisėjos Astos Vailionienės priimtą nuosprendį -  pripažinti kaltu ir nuteisti laisvės atėmimu trejiems metams ir aštuoniems mėnesiams, bausmę atliekant atvirojoje kolonijoje, taikyti baudžiamojo poveikio priemonę – uždraudimą naudotis specialia teise uždraudžiant jam trejus metus vairuoti kelių transporto priemones, patvirtinti nuteistojo ir žuvusiojo tėvų, civilinių ieškovų, susitarimą, kad 30 tūkstančių litų dydžio neturtinę žalą nuteistasis žuvusiojo tėvams atlygins per dvejus metus.

Po avarijos Lazdijų politiko sūnui nustatytas 1,88 promilės girtumas. Praeityje J.Mikelionis yra teistas už narkotinių medžiagų įsigijimą.

Automobiliu per miestą – lyg su sparnais

Skaudi avarija Lazdijų mieste įvyko 2011 metų liepos 15-ąją, apie 2 valandą. Lazdijų mieste, Vilniaus gatvėje, įvykusioje avarijoje J. Mikelionis bei jo bendraamžis lazdijiškis Arvydas Vigraitis buvo sužaloti ir kurį laiką gydyti Lazdijų ligoninėje kartu važiavęs automobilio „Mercedes Benz“ savininkas, lazdijiškis 25 metų Giedrius Kunigiškis per eismo įvykį žuvo.

Lekiantis automobilis nedideliame kelio vingyje Lazdijų miesto Vilniaus gatvėje tapo nevaldomas, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį.

Ekspertai nustatė, kad mieste, kur važiavimo greitis yra ribojamas iki 50 km/h, J.Mikelionio vairuojama transporto priemonė lėkė tarsi su sparnais, dvigubai didesniu nei leistina – 103 km/h greičiu.

Automobiliu važiavusi trijulė buvo neblaivi. Po avarijos Lazdijų politiko sūnui nustatytas 1,88 promilės girtumas.
Praeityje J.Mikelionis yra teistas už narkotinių medžiagų įsigijimą.

Vos įgijęs vairuotojo pažymėjimą, per penkerius metus iki lemtingosios avarijos J.Mikelionis padarė 18 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, iš kurių net 9 buvo šiurkštūs, susiję su nustatyto greičio viršijimu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min