Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinkimų apylinkei vadovauja aferistė

Pinigai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kuklių rinkimų apylinkei (Lazdijų-Druskininkų rinkimų apygarda) vadovauja moteris, kuri prieš mėnesį nuteista už bendruomenės pinigų ir baldų pasisavinimą. Netrukus bus pradėta nagrinėti dar viena jai iškelta baudžiamoji byla dėl sukčiavimo. Lazdijų rajono Kuklių kaimo gyventojai nerimauja, kad jų apylinkėje gali būti suklastoti balsavimo rezultatai.

„Neįsivaizduoju, kaip galima pasitikėti rinkimų apylinkės pirmininke Astute Ravinskiene. Kas galėjo ją paskirti į šias pareigas? Noriu tik teisybės ir daugiau nieko. Ji pavogė kaimo bendruomenės pinigus bei baldus ir ką tik už tai nuteista. Netrukus dar kartą bus teisiama, nes ištuštino neįgalaus kaimyno banko sąskaitą.

Sukčiauti ir vogti linkęs žmogus kieno nors paprašytas nesunkiai gali pakeisti ir rinkimų į Seimą bei referendumo dėl Visagino atominės elektrinės rezultatus”, – piktinosi „Lietuvos rytui“ kukliškis Vaidiminas Kraužlys.

Jam pritarė ir kiti kaimo gyventojai, nustebę, ar jau nebeliko Lazdijų rajone sąžiningų žmonių, kurie galėtų dirbti rinkimų apylinkėse.

Prieš mėnesį Lazdijų rajono apylinkės teismas buvusiai Kuklių bendruomenės pirmininkei 52 metų A.Ravinskienei skyrė devynis mėnesius viešųjų darbų – po 30 valandų per mėnesį.

Liko nepanaikintas jos namo ir kito turto areštas, kol moteris grąžins visus iš banko pasisavintus kaimo bendruomenei priklausiusius 6531 litą bei nugvelbtus baldus.

Vilkaviškio vyskupijos „Caritas” dirbanti ir maisto produktus socialiai remtiniems žmonėms dalijanti A.Ravinskienė teismui prisipažino, kad kaimo bendruomenės sąskaita banke naudojosi kaip sava ir trejus metus imdavusi įvairias pinigų sumas.

„Nežinau, kodėl taip padariau. Grąžinsiu. Teismas už tai baudžia. O rinkimų komisijoje daug metų dirbu sąžiningai. Turiu patirties. Anksčiau esu buvusi pirmininke ir pavaduotoja. Buvau konservatorė. Pernai išstojau iš šios partijos. Dabar į komisiją pakvietė kažkokia moteris. Sutikau. Net neišgirdau, iš kokios ji partijos”, – aiškino A.Ravinskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Rinkimai Lazdijai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min