Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakuose liberalcentristai agituoja gyventojus prisidengdami ES maisto daviniais varguoliams

Maisto davinys
15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr. / Maisto davinys
Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų gyventoja piktinasi, kad kartu su maisto produktais, kuriuos skiria Europos Sąjunga, jai buvo įteiktas lankstinukas, kviečiantis balsuoti Seimo rinkimuose už Liberalų ir centro sąjungos kandidatą Joną Liesį. Moteris tai vadina rinkėjų papirkinėjimu.

„Lietuvos ryto TV“ parengė reportažą, kuriame Trakų gyventoja Alona išdėstė tiesiai šviesiai:

„Vakar (antradienį) 11.20 min. nuėjau pasiimti produktų. Jaus susidėjusi maistą į krepšį gavau Jono Liesio agitacinį lapelį. Aš pasakiau, kad man tokie dalykai nepatinka. Grynai į rankas įduoda. Jų daug ten buvo. Aišku, nebuvo žodžio “balsuokite„, bet buvo “paimkite„. Man, kaip paprastam nepartiniam piliečiui tokie dalykai yra nemalonu. Turi būti sąžiningumas. Negalima apgarbaus amžiaus neįgalių žmonių“.

Žurnalisto pakalbinta Trakų globos ir socialinių paslaugų centro darbuotoja sakė dalijanti tik produktus.

„Susidariau nuomonę, kad visas maisto davinys yra minėto kandidato nuopelnas, nors, kiek žinau, J.Liesys su intervencinių maisto atsargų paketais neturi nieko bendro“, – teigė liudytoja Alona.

Trakų globos ir socialinių paslaugų centrui vadovauja  direktorė Jelena Ignatovič, kuri, kaip ir centro pavaduotoja Regina Bologovienė, priklauso Liberalų ir centro sąjungai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min