Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Daugiausia dėmesio internete sulaukia Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis

Agentūros „PayPerClick“ specialistai atliko stebėjimą, siekdami sužinoti, kokia yra susidomėjimo patvirtintais kandidatais į prezidento rinkimus dinamika internete bei kaip ji kinta artėjant prezidento rinkimams. Paaiškėjo, kad dažniausiai internete ieškoma informacijos apie Dalią Grybauskaitę ir Naglį Puteikį.
Dalia Grybauskaitė
Daugiausia dėmesio internete susilaukia Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Daugiausiai informacijos Lietuvos piliečiai ieško apie Dalią Grybauskaitę. Antroje vietoje lieka Naglis Puteikis, 3-oje – Zigmantas Balčytis, 4-oje – Artūras Paulauskas, 5-oje  –Artūras Zuokas, 6-oje – Bronis Ropė, 7-oje – Valdemaras Tomaševskis. 

„Susidomėjimas vienu ar kitu kandidatu, be abejonės, yra susijęs su jų viešųjų ryšių darbu, tikslinės grupės pasirinkimu, reklaminės kampanijos bei agitavimo aktyvumu. Didelė auditorija nebūtinai reiškia didelį palaikymą“, – sako „PayPerClick“ vadovas Tomas Indriūnas. 

Dinaminiuose grafiko duomenyse galime pastebėti kandidatų veiksmų įtaką. Vasario 14 d. Nagliui Puteikiui paskelbus apie pasitraukimą iš Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir frakcijos parlamente, susidomėjimas juo smarkiai šoktelėjo.

 

„Noriu pastebėti, kad grafikas atspindi tiesiogines žmonių paieškas. Tai reiškia, kad tai ne atsitiktiniai straipsnių skaitymai, o sąmoninga tiesioginės informacijos paieška“, – pastebi „PayPerClick“ vadovas T. Indriūnas. 

Vasario pradžioje paaiškėjus, kad Algirdas Butkevičius nepretenduos į prezidento postą, susidomėjimas Z. Balčyčiu taip pat pastebimai šoktelėjo. Grafike atsispindi ir parašų rinkimų dėl kandidatavimo pradžia. Tuo laikotarpiu pastebimas susidomėjimo visais kandidatais padidėjimas. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais