Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Parlamento rinkimuose balsavo už senus pažįstamus

Dalia Grybauskaitė balsavo prezidento rinkimuose.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė balsavo prezidento rinkimuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antros kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė sekmadienį ryte balsavo Prezidento rinkimuose Saulėtekio apylinkėje. „Tikiu Lietuvos sėkme ir tą sėkmę turi atnešti mūsų Lietuvos žmonės“, – nubalsavusi rinkimuose sakė D.Grybauskaitė.

Šįkart prezidentė balsavimo kabinoje užtruko ilgiau, nes balsavo ir Europos Parlamento rinkimuose.

Tiesa, sprendimą, ką juose pasirinkti, šalies vadovė tikino priėmusi ne šiandien ir ne vakar ir nubalsavusi už gerai pažįstamus žmones.

„Balsavau, todėl truputį užtrukau, nes daug partijų ir reikia dar reitinguoti. Pasirinkau tuos žmones, kuriuos seniai pažįstu ir kurie, manau, gerai atliks savo darbą Parlamente“, – kalbėjo D.Grybauskaitė.

Pasirinkau tuos žmones, kuriuos seniai pažįstu ir kurie, manau, gerai atliks savo darbą Parlamente, – sakė D.Grybauskaitė.

Ji tikino, kad nuspręsti, už ką balsuoti Europos Parlamento rinkimuose jai nebuvo sunku.

„Jau atėjau su sprendimu“, – pripažino D.Grybauskaitė, tačiau už ką balsavo neatskleidė paisydama draudimo agituoti.

Prezidentė sakė, kad jos pasirinkti kandidatai nebuvo tos partijos sąrašo lyderiai.„Pasirinkau savo nuožiūra“, – tvirtino ji.

Tikisi aktyvių rinkėjų

D.Grybauskaitė tikisi kad, nepaisant karštų orų, rinkėjų aktyvumas antrame Prezidento rinkimų ture ir Europos Parlamento rinkimuose nebus mažesnis nei buvo pirmame Prezidento rinkimų ture prieš dvi savaites. 

„Tikėkimės, kad mūsų žmonės, tie, kurie apsisprendę, vis tiek ateis, nepriklausomai nuo orų. Tie, kas norėjo, atėjo anksčiau. Pilietinė pareiga rinkti ne tik vadovą, bet ir mūsų politikus, kurie dirbs Europoje, yra svarbi ir tikiuosi, kad mūsų žmonės supranta savo atsakomybę“, – teigė D.Grybauskaitė.

Atiduoti balsą rinkimuose prezidentė atėjo gerai nusiteikusi, vilkėdama ryšiai mėlyną kostiumėlį. Paklausta, ar jaudinasi laukdama rezultatų, ji tikino, kad kol kas ne. „Galėsiu tik vakare pasakyti“, – šyptelėjo ji. 

Antrojo rinkimų turo rezultatų D.Grybauskaitė, kaip ir pirmojo, lauks galerijoje „Titanikas“. Paklausta, ar ir šį sekmadienį ketina „užmigti“ ir neatsakinėti į žurnalistų klausimus, ji pareiškė besitikinti, kad šįsyk rezultatai paaiškės anksčiau.

Pirmajame rinkimų ture, vykusiame prieš dvi savaites, D.Grybauskaitė gavo 45,89 proc. balsų, Zigmantas Balčytis – 13,63 proc., Artūras Paulauskas – 12,02 proc., Naglis Puteikis – 9,33 proc., V.Tomaševskis – 8,23 proc., Artūras Zuokas – 5,22 proc., Bronis Ropė – 4,15 proc.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min