Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimas ragina Vyriausybę greičiau patvirtinti Lietuvos įvaizdžio formavimo strategiją

Vilnius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vilnius
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimas, atsižvelgdamas į Valstybės kontrolės 2009 m. kovo 31 d. valstybinio audito ataskaitos „Lietuvos įvaizdžio formavimas“ išvadas, kad valstybės lėšos Lietuvos įvaizdžiui formuoti buvo naudojamos neracionaliai ir neefektyviai, nutarė priimti Seimo nutarimą „Dėl valstybinio audito ataskaitos „Lietuvos įvaizdžio formavimas“ rekomendacijų įgyvendinimo“.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad priimtu nutarimu atkreipiamas dėmesys, jos Vyriausybė iki šiol nesiėmė adekvačių veiksmų įgyvendinti Valstybės kontrolės valstybinio audito rekomendacijas.

Seimas pažymėjo, kad siekiant tinkamai koordinuoti institucijų veiklą formuojant Lietuvos įvaizdį, turi būti patvirtinta ilgalaikė Lietuvos įvaizdžio formavimo strategija, nustatyti siektini tikslai ir prioritetai, nes neturint bendros įvaizdžio formavimo vizijos valstybės biudžeto lėšos įvaizdžiui formuoti ir toliau bus naudojamos neefektyviai ir neracionaliai.

Atsižvelgdamas į šias pastabas, Seimas pasiūlė Vyriausybei nedelsiant baigti rengti Lietuvos įvaizdžio formavimo strategiją ir ją patvirtinti, paskirti už Lietuvos įvaizdžio formavimo strategijos įgyvendinimo koordinavimą, priežiūrą ir efektyvaus lėšų šios strategijos priemonėms įgyvendinti naudojimo kontrolę atsakingą instituciją.

Taip pat pasiūlyta iš naujo apsvarstyti visas su Lietuvos įvaizdžio formavimu susijusias ministerijų ir joms pavaldžių institucijų vykdytas priemones; įvertinti šių priemonių rezultatus ir joms skirtų lėšų panaudojimo efektyvumą; planuojant valstybės biudžeto asignavimų poreikį šioms priemonėms, atsižvelgti į jų vykdymo rezultatus.

Be to, vykdant 2010 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymą, Vyriausybei siūloma apriboti institucijų išlaidas savireklamai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min