2008-09-21 15:45

Šeštadienį avarijos pasiglemžė keturių žmonių gyvybes

Evelina Butkutė
Evelina Butkutė
Šeštadienį per avarijas Lietuvoje žuvo keturi žmonės, sužaloti ir paguldyti į ligoninę du. Pasak policijos pareigūnų, dviejų avarijš kaltininkai prie vairo sėdo, būdami neblaivūs.
Greitoji pagalba
Greitoji pagalba / Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.

Naktį į šeštadienį apie 4.40 val. Kėdainių r., kelio Raudondvaris – Babtai – Kėdainiai 34-ame km, automobilis BMW 325, vairuojamas neblaivaus A.K.(gim. 1986 m.), nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu žuvo keleivis D.V. (gim. 1989 m.), o vairuotojas dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Rugsėjo 20 d. apie 21.30 val. Lazdijų r., Gudelių k., kelio Leipalingis – Lazdijai – Kalvarija 20-ame km, automobilis BMW 318, vairuojamas neblaivaus K.Č.(gim. 1989 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo kelkraščiu be atšvaitų ėjusią L.B., gimusią 1951 m. Vairuotojui traumų pavyko išvengti.

Rugsėjo 20 d. 23.30 val. avarija įvyko Šiaulių r. Raizgių k., kelio Kuršėnai – Smilgiai – Aukštelkė 21-ame km, automobilis Citroen Xantia, vairuojamas neblaivaus A.Š. (gim. 1976 m.), nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Per eismo įvykiį žuvo kartu važiavęs A.Č. (gim. 1973 m.), sužalotas vairuotojas, kuris dėl kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Šeštadienį apie 23.15 val. Kauno r., kelio Vilijampolė – Žeimiai – Šėta 9-ame km, automobilis Opel Omega, vairuojamas N.P., gimusios 1972 m., partrenkė ir sužalojo važiuojamojoje kelio dalyje ėjusią S.P., gimusią 1965 m. Smarkiai sužalota nukentėjusioji vežama į ligoninę mirė. Dėl avarijų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą