Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 11d. 18:32

Kuriama 2012 metų receptų skrynia „Pamėgta ir tikra“ kartu!

Maistas
Gamintojo nuotr. / Maistas

Sėkmingai kuriama „Pamėgta ir tikra“ receptų skrynia, į kurią bus sudėti 2012 metų Lietuvos šeimininkių receptai! Pirmasis skrynios skyrius jau baigtas. Į jį bus sudėti išvykos sumuštinių receptai, kurie ypač aktualūs vasarą, kai puikus oras kvieste kviečia į lauką – prie ežero, į sodybą, į pajūrį.

Lietuvos šeimininkių fantazija, pasirodo, tikrai beribė – elementarūs sumuštiniai gali virsti ir spalvingomis boružėmis, ir priminti linksmas šypsenėles, ir būti tokio ilgio, kad vieno užtektų visai draugų kompanijai. Populiarausi sumuštiniai su dešra, su kumpiu. Tačiau jų nebūtų galima pavadinti banaliais: įvairios užtepėlės, žalumynai, kiti priedai paverčia juos ne tik skaniu, bet ir originaliu užkandžiu.

Kaip įrodo atsiųsti receptai, sumuštiniai gali pakeisti ir pagrindinį patiekalą, ir desertą – jei jie bus su dabar miškuose nokstančiomis mėlynėmis ar su obuoliais.

Ir dar kas labai svarbu – visi atsiųsti receptai atitinka receptų skrynios idėją – jiems pagaminti nereikia daug laiko ir pastangų, todėl šeimininkėms ir šeimininkams (konkurse dalyvauja ir vyrai) lieka laiko užsiimti ir maloniais dalykais: keliauti, daugiau bendrauti su šeima ir pan.

Šio konkurso nugalėtojos: I vieta – Orinta Jurgaitienė, II vieta –  Kristina Bacevičiūtė, III – Samanta Matuškaitė – jų pasiūlyti receptai sulaukė didžiausio socialinio tinklo „Facebook“ lankytojų palaikymo.

O konkursas tęsiasi toliau. Geriausio recepto autoriui (-ei) ir jo (jos) šeimai projekto iniciatorius – „Mažeikių mėsinė“ dovanos pažintinę kulinarinę kelionę po Žemaitiją. O kas mėnesį išrinktų trijų geriausių receptų autoriams – puikias prijuostes bei pamėgtų ir tikrų „Mažeikių mėsinės“ gaminių rinkinius. Tikimės, kad šių produktų bus ir Jūsų receptų sudėtyje. Pasidalykite jais!

Plačiau skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:16
01:39
00:19

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min