Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 2d. 18:08

Slidininkų blog'as. Dolomiti Superski: 40 metų – 40 eurų nuolaida

Slidinėjimas Italijos regione Dolomiti Superski
Dolomitisuperski.com nuotr. / Slidinėjimas Italijos regione Dolomiti Superski

Didžiausias Italijos slidinėjimo regionas šį sezoną švenčia jau 40 metų jubiliejų. Dolomiti Superski savo istoriją pradėjo nuo 1974/75 metų sezono ir vieni pirmųjų pasaulyje pasiūlė elektroninį skipasą, su kuriuo vienu buvo galima slidinėti visuose regiono kurortuose.

Slidininkų blog'ui rašykite slides@15min.lt.

Prieš 40 metų po Dolomiti Superski vėliava pasijungė šeši slidinėjimo kurortai: Cortina d'Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena-Alpe di Siusi, Val di Fassa ir Arabba-Marmolada. Jau tada ši sąjunga pasiūlė virš 700 km trasų ir 250 keltuvų. Šiandien Dolomiti Superski jungia dvyliką slidinėjimo kurortų, kurie siūlo apie 1200 km ir 450 keltuvų.

Pirmąjį sezoną Dolomiti Superski regione slidinėjo beveik milijonas slidininkų. Palyginimui, praeitą sezoną slidininkų skaičius viršijo 10 milijonų.

Švęsdamas savo jubiliejų, Dolomiti Superski pasiūlė 40 EUR nuolaidas keltuvų bilietams (skipasams). Nuolaida galioja perkant ne trumpesnį nei keturių dienų skipasą, kuris turi galioti arba Kalėdiniu laikotarpiu nuo gruodžio 21 iki 26 dienos, arba per Velykų atostogas nuo balandžio 4 iki 12 dienos.

Šiame sezone 6 d. skipaso kaina suaugusiam per Kalėdinį laikotarpį yra net 270 Eur, o vaikui 189 Eur. Todėl tokia nuolaida gražintų į gerus senus laikus, o keturių asmenų šeimai sutaupytų net 160 EUR. Kadangi tai yra viso regiono bilietas, tai apgyvendinimą galima rasti šiam laikotarpiui dar ir dabar. Čia galite pasižiūrėti booking.com pasiūlymus šiam laikotarpiui keturių asmenų šeimai.

Velykoms situacija dar geresnė, šis laikotarpis nėra priskiriamas prie „High Season“, todėl suaugusiam skipaso kaina yra 237 EUR, o vaikui 166 EUR. Atėmus 40 EUR nuolaidą, gaunasi visai puiki kaina. Šiam laikotarpiui booking.com pasiūlymų dar daugiau.

Jeigu dar nesate apsisprendę, kur slidinėti, ir ieškote finansiškai gero varianto, tai Dolomiti Superski yra vienas geriausių 2014/15 metų sezone.

Kalnų Magija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:11
01:50
00:43

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min