Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 19d. 16:33

Rašykite „Slidininkų blog'ui“ ir laimėkite kvietimus slidinėti Liepkalnio pramogų centre

Nustebinęs Liepkalnis: lietuviai turi kur slidinėti
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nustebinęs Liepkalnis: lietuviai turi kur slidinėti

15min.lt kiekvienais metais skelbia rašinių apie slidinėjimą konkursą. Jei einate iš proto dėl snieglenčių ir jaučiate didžiulį malonumą švilpdami nuo kalno su slidėmis, šis konkursas kaip tik jums.

Nebūtina važiuoti į Alpes! Laukiame jūsų rašinių su nuotraukomis ne tik iš Austrijos, Italijos, Prancūzijos. Skaitytojams įdomu skaityti ir apie galimybes džiaugtis žiemos malonumais Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Bulgarijos, Ukrainos trasose.

Kur ir ką siųsti. Rašykite slides@15min.lt, siųskite įspūdžius, apžvalgas ir nuotraukas (filmuota medžiaga būtų dar geriau). Jei nebuvote slidinėti šiemet, rašykite apie anksčiau aplankytus kurortus. Jūsų rašinių laukiame iki vasario 20 d., iškart po to skelbsime balsavimą, kuris išaiškins nugalėtojus.

Jei norinčių rašyti bus ir daugiau, konkursą pratęsime ir kovą.

Prizas – 10 val. slidinėjimo bilietas. Liepkalnio slidinėjimo centras įsteigė penkis dvigubus prizus. Kitaip tariant, kiekvienas iš penkių nugalėtojų laimės po du kvietimus slidinėti po 5 val. Taigi bendras prizo dydis kiekvienam prizininkui – iki 10 val. Liepkalnyje slidinėjimo bilietas.

Slidininkų rojaus „Facebook“ paskyra – prisijunkite.

Čia rasite praėjusių ir šių metų straipsnius

15min slidinėjimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie 15min