Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slidininkų blog'as: kodėl slidinėjimas Liepkalnyje man buvo toks blogas

Žiemos pramogos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žiemos pramogos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Slidininkų bloge kalnų slidinėjimo entuziastai dalijasi įspūdžiais iš viso pasaulio slidinėjimo kurortų. 15min.lt skaitytojai Linai praėjęs savaitgalis Liepkalnio žiemos trasoje Vilniuje nebuvo sėkmingas. Ji parašė redakcijai tokią istoriją.

Slidininkų grupė tinkle „Facebook“. Junkitės ir jūs.

Rašykite „Slidininkų blog'ui“, dalinkitės įspūdžiais iš kalnų, laimėkite specialų „Snow arenos“ prizą.

Sveiki,

Šeštadienį, vasario 1 dieną, apsilankėme Liepkalnio žiemos trasoje. Situacija pakankamai keista – susimokėjome už slidžių nuomą,  nusipirkome bilietus  porai valandų  ir pakilome ant kalno. Bet paslauga negalėjome naudotis.

Liepkalnio trasoje yra kelios slidinėjimo trasos – pradedantiesiems, vidutiniokams, pažengusiems ir ekspertams. Kadangi slidinėjame ne pirmą kartą, pabandėme nusileisti nuo vidutiniokams skirtos trasos.

Vėjas niekadėjas

Vėjo stiprumas pakilus ant kalno buvo apie 20 m/s, taigi nepavyko ne tik kad slidinėti, bet apskritai stovėti ant kalno.

 Įvertinę situaciją nebenorėjome rizikuoti savo saugumu, todėl personalo paklausėme, ar būtų galimybė šios dienos bilietus „perkelti į kitą dieną“. Darbuotojai mums paaiškino, kad čia yra grynai mūsų problema. Kitaip tariant, atvažiavę turėtume iš pradžių įvertinti trasos būklę – t.y. užlipti ant kalno. Ir tik tuomet eiti slidinėti. O į prašymą pakeisti bilietus buvo atsakyta, kad tokiu atveju jie visiems turėtų perkelti bilietus į kitą dieną.

 Į prašymą pakeisti bilietus buvo atsakyta, kad tokiu atveju jie visiems turėtų perkelti bilietus į kitą dieną.

Bendravimo kultūros vinis buvo tai, kad darbuotojas šalia jau pateiktų „argumentų“ mums mestelėjo, jog apskritai, kitą kartą mums gali koją skaudėti ir mes prašysime keisti bilietus.

Tiesą sakant,  šioje situacijoje ne bilietų keitimo klausimas yra esmė. Vertiname saugumo klausimą –  ar tikrai saugu, kai tokiomis sąlygomis veikia slidinėjimo trasa?  Ar nėra galimybės tiesiog įspėti slidininkus, kad vėjas ant kalno yra tikrai stiprus?  Esame ne kartą buvę užsienyje ir esant tokioms sąlygoms nesaugiausios trasos yra uždaromos. O kaip yra Lietuvoje?

Ar tikrai saugu, kai tokiomis sąlygomis veikia slidinėjimo trasa?

Daug kas klausia, kodėl mes patys nusprendėme esant tokiomis sąlygomis  slidinėti. Tačiau viskas paprasta – vėjo stiprumas mieste ir pakilus ant kalno – yra tikrai du skirtingi dalykai, tuo beje ir įsitikinome.

Ir dar. Ar kuriant slidinėjimo kultūrą Lietuvoje uždirbamos pajamos yra svarbiausias faktorius? O kaip saugumas ir požiūris į kliento aptarnavimą?

P.S. Slidininkės Linos iškeltus klausimus pateikėme el. paštu Liepkalnio slidinėjimo trasos administracijai. Jeigu sulauksime atsakymo ir paaiškinimo, jį pateiksime šiame straipsnyje.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min