Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slidininkų blogas. Kodėl man patiko Birštone

Birštono slidinėjimo trasa
N.Laurinavičiaus nuotr. / Birštono slidinėjimo trasa
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki noriu pasidalinti savo slidinejimo įspūdžiais. Esu buvęs tik Lietuvos slidinėjimo kurorte – Birštone, tačiau ir ten man labai patiko, patyriau daug įspūdžių.

Slidininkų blogo konkursas ir prizas

Birštonas – nedidelis miestelis, tačiau labai jaukus ir mielas. Birštone nėra gausu pramogų, tačiau žiemą  ten veikia puiki slidinėjimo trasa. Birštono slidinėjimo kurorte buvau jau dvi žiemas ir parsivežiau daug įspūdžių.

Birštone esu slidinėjęs tik su kalnų slidėmis, tačiau man ir su jomis užteko įspūdžių. Manau, Birštono slidinėjimo trasa laibai puiki pradedančiąjam. Tėra dvi trasos, tačiau pradedančiajam pilnai užtenka. Raudonoji (didžiausia) yra gan didelė –160 metrų ilgio, ten patartina čiuožti tik labiau pramokusiems. Mėlynoji – šiek tiek paprastesnė, saugesnė, 300 metrų. Joje dauguma mokosi čiuožti.
 
Vaikams yra įrengtas ruogučių kalnelis. Birštone malonus personalas, galima pasivaišinti karštu vynu,  skaniais patiekalais. Slidinėjimo įranga labai patogi. Vieno pasikėlimo į trasą kaina – 2 Lt.

Asmeniškai man pačiam labiau patiko didžioji slidinėjimo trasa, nes joje įgaunamas didesnis

N.Laurinavičiaus nuotr./Birštono slidinėjimo trasa
N.Laurinavičiaus nuotr./Birštono slidinėjimo trasa

greitis. Vieną žiemą leisdamasis didžiąja trasa šiek tiek susižeidžiau –  neapskaičiavęs greičio ir staigaus posūkio, večiausi kūliais per galvą. Tai buvo labai gera pamoka, tačiau ir labai geras nuotykis. Visas personalas tiesiog „apspito“ mane. Tikriausiai manė, jog ką nors susilaužiau. Tačiau beveik nieko neatsitiko – šiek tiek pasitempiau koją. Šis įvykis pamokė mane būti atidesniam slidinėjimo kelyje. 

Aplink slidinėjimo trasą yra keletas viešbutukų (sanatorijų). Maniškis buvo pakankamai jaukus, jį ir norėčiau rekomenduoti. Labai patiko, jog viešbutis „Tulpė“ labai arti trasos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min