Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 21, 20:21

Gidas taupiems: kur ir kaip mėgautis žiemos sportu pigiau?

Kalendorinė žiema jau atėjo, tad vis daugiau žmonių planuoja išbandyti bent vieną iš žiemos sporto šakų. Kol kelionė į Alpių kalnuose įsikūrusius garsiausius Europos kurortus gali gerokai paploninti piniginę, Tatrai siūlo išbandyti slidžių ir snieglenčių džiaugsmus už žemiausią kainą.
Slidinėjimas Tatruose: ne prasčiau nei Alpėse, bet dvigubai pigiau
Slidinėjimas Tatruose: ne prasčiau nei Alpėse, bet dvigubai pigiau / Projekto partnerio nuotr.

Slidinėjimas Tatruose: ne prasčiau nei Alpėse, bet dvigubai pigiau

Ko gero nerastume nė vieno slidininko, kuris nesvajotų nuvykti į Prancūzijos ar Šveicarijos Alpes. Tačiau rinkdamiesi kiek mažiau žinomus kurortus Tatruose galite sutaupyti nemenką kiekį pinigų, pvz.: savaitgalis Slovakijoje atsieina maždaug 190 eurų žmogui, tuo tarpu tokios pat pramogos Prancūzijos Alpėse – mažiausiai 380 eurų.

Jei nesate labai patyręs slidininkas ar snieglentininkas, pirkti ir vežtis savo įrangą nėra pats ekonomiškiausias variantas. Slidžių pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo įgūdžių, tad jei greitai tobulėsite, naujos įrangos prireiks jau kitą dieną. Tam, kad netektų mokėti du kartus, verta pasitikėti Tatrų nuomos punktuose dirbančiais profesionalais. Be to, slidės ir snieglentė mašinoje užima nemažai vietos.

Ieškantiems vietos nakvynei, specialistai pataria laikytis auksinės taisyklės – kuo anksčiau rezervuosite, tuo daugiau sutaupysite. Didžiausias Tatrų viešbučių tinklas „Tatry Mountain Resorts“ negaili ypatingų pasiūlymų tiems, kurie mėgsta pradėti planuoti iš anksto: rezervavę kambarį prieš 45 ar daugiau dienų, sutaupysite 20%, o užsisakiusiems prieš 14 – 44 dienas kaina sumažės 10%. Daugiau gudrybių, kaip apsistoti prabangiuose viešbučiuose pigiau, rasite čia.

Projekto partnerio nuotr./Ieškantiems vietos nakvynei, specialistai pataria laikytis auksinės taisyklės – kuo anksčiau rezervuosite, tuo daugiau sutaupysite
Projekto partnerio nuotr./Ieškantiems vietos nakvynei, specialistai pataria laikytis auksinės taisyklės – kuo anksčiau rezervuosite, tuo daugiau sutaupysite

Kortelė, leidžianti sutaupyti ir mėgautis visais Tatrų teikiamais malonumais

Keliaudami siekiate kuo daugiau sutaupyti? Tuomet jums tiesiog būtina įsigyti „GOPASS“ kortelę, atliekančią ir slidinėjimo paso funkciją bei garantuojančią nuolaidas www.gopass.sk elektroninėje parduotuvėje. Be to, su kortele įsigysite pigesnius bilietus į renginius, slidinėjimo mokyklų paslaugas bei įrangą.

Visi Tatruose įsikūrę kurortai siūlo daugybę nemokamų pramogų. Šimtai žmonių iš aplinkinių šalių plūsta aplankyti iš ledo luitų pastatytą Tatrų šventyklą, kurioje vyksta nuostabūs koncertai. Tuo tarpu viešėdami Hrebienoke ir turėdami galiojantį slidinėjimo pasą galite nemokamai išbandyti pustrečio kilometro ilgio rogučių trasą.

Jei visą dieną praleidote gryname ore, atgaukite jėgas užpildydami skrandį gardžiais ir maistingais patiekalais. Nors Tatrai garsėja prabangiais restoranais, čia vietų užkąsti ras ir taupieji: 1145 metrų aukštyje įsikūrusiame „Pizza&Pasta Štart“ restorane mėgausitės burnoje tirpstančiomis picomis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais, o „Kosodrevina“ restorane laukia ne tik skanūs patiekalai, bet ir didžiausia terasa visuose Žemuosiuose Tatruose.

Projekto partnerio nuotr./Jei visą dieną praleidote gryname ore, atgaukite jėgas užpildydami skrandį gardžiais ir maistingais patiekalais
Projekto partnerio nuotr./Jei visą dieną praleidote gryname ore, atgaukite jėgas užpildydami skrandį gardžiais ir maistingais patiekalais

Garsūs vardai ne visada garantuoja geresnę kokybę. Kartais mažiau žinomos vietos taip pat siūlo aukščiausios klasės paslaugas, todėl Tatruose įsikūrę kurortai gali tapti ekonomiškiausiu šios žiemos atostogų pasirinkimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min