Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 gruodžio 9d. 23:22

Kuo nustebino slidinėjimas Žemuosiuose Tatruose, Jasna kurorte

Slidinėjimas Žemuosiuose Tatruose, Jasna Chopoko kurorte
Dariaus K. nuotr. / Slidinėjimas Žemuosiuose Tatruose, Jasna Chopoko kurorte
Skaitytojas Darius K. nusprendė pasidalinti savo įspūdžiais iš pernykščio slidinėjimo Slovakijoje. Jis labai nori laimėti porinius kvietimus į „Snow Areną“ (taisykles rasite straipsnio pabaigoje).

Subūrėme bendraminčių draugų kompaniją ir nusprendėme, kad reikia pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais. Tik norėjosi kažko daugiau, nei galime gauti Lietuvoje.

Panaršę internete, atradome puikiausiai tinkantį variantą.

5 dienos Slovakijoje – vos 950 km nuo Lietuvos

Kelionių agentūra organizavo 5 dienų kelionę autobusu į Žemuosius Tatrus.

Ilgai negalvoję, nusipirkome bilietus ir nekantriai laukėme išvykimo datos.

Kelionė neprailgo, nes autobusas buvo patogus, bendrakeleiviai draugiški. Be to, šalimais gera draugų kompanija.

Apsigyvenome nuomojamuose kambariuose pas žmones miestelyje Liptovsky Mykulaše (svk. Liptovský Mikuláš). Buvome trys poros, todėl mums teko visas antras nuosavo namo aukštas.

Kambariai puikiausiai įrengti su visais patogumais. Šeimininkai irgi draugiški. Mūsų poilsio jie netrukdė. Bet, vos mums išvykus į kalnus, pasirūpindavo patalpų tvarka. Taip pat suorganizavo mums vietines nuolaidų korteles, kurios galiojo vietiniam transportui, pramogoms bei daugelyje kavinių ir parduotuvių.

Atsinaujinę kurortai

Tikrai labai nustebino atsinaujinta infrastruktūra, puiki tvarka. 

Kiekvieną dieną prie mūsų apartamentų privažiuodavo agentūros autobusas ir nuveždavo į Jasna Chopok slidinėjimo kurortą. Jis tikrai puikus, naujai sutvarkytas, todėl viskas nauja. Patogūs keltuvai, daug įvairaus sunkumo trasų, užkandinių ir kavinių, skambanti muzika ir draugiški žmonės sudarė puikiausias sąlygas džiaugtis atostogomis.

Beveik visas dienas oras buvo puikus. Švietė saulė, buvo šilta, beveik nebuvo vėjo. Tobula!

Tačiau viskas pasikeitė paskutiniąją dieną. Pakilo didelis vėjas ir žandus kando šaltukas. Didžioji dalis keltuvų buvo uždaryti dėl saugumo. Veikė vos keli pagrindiniai uždari keltuvai. Keltis jis buvo ekstremaliai smagu. Pučiant stipriam vėjui jie siūbavo kaip supynės.

 

Mums labai pasisekė. Nes pamatėme visus Chopoko veidus.

Kaip sakė kelionės vadovas ir slidinėjimo instruktorius Saulius, mums labai pasisekė. Nes pamatėme visus Chopoko veidus.

Iki šiol prisimename kelionės įspūdžius bei nuostabias kalnų panoramas. Tikrai patariame ir kitiems išbandyti šį kurortą. Juolab, kad jis ganėtinai netoli Lietuvos, vos už 950 km.

Konkursas: rašykite apie slidinėjimą įvairiuose kurortuose, siųskite slides@15min.lt ir laimėkite porinius kvietimus į Druskininkų „Snow areną“. Apdovanosime pirmuosius 10 autorių! Paskubėkite.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min