Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanos pagal zodiako ženklą: Šaulys

SPA poilsis Druskininkuose ir slidinėjimas „SNORAS Snow Arenoje“
laisvalaikiodovanos.lt nuotr. / SPA poilsis Druskininkuose ir slidinėjimas „SNORAS Snow Arenoje“
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant draugo gimtadieniui, galvos skausmu tampa klausimas „Ką jam padovanoti?“. O pritrūkus idėjų ir laiko, vėl jam įteiki niekam nereikalingų rakandų. Pažįstamas jausmas?

Nuo šiol Tau nebeteks išvysti suvaidintos draugo šypsenos ir išgirsti nenuoširdaus „ačiū“! Dovanų ekspertai „LaisvalaikioDovanos.lt“ kas mėnesį pristato geriausias dovanas pagal zodiako ženklą. Lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d. savo gimtadienius švenčia Šauliai. Dovanų idėjos jiems:

Turkiškoji hamamo procedūra

Šauliai – naujovių ieškotojai, kurie nebijo keisti gyvenimo būdo, pažiūras, mėgsta iššūkius. Juos traukia tai, kas nauja, kas dar nepatirta. Turkiškojo hamamo procedūra bus būtent tai, ką mielai išbandys šio ženklo atstovai. Pasakiškos maudynės alyvuogių muilo putose – skamba viliojančiai, tiesa? Suteik progą Šauliams palepinti ne tik kūną, bet ir sielą!

laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Turkiakoji hamamo procedūra
laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Turkiškoji hamamo procedūra

Pasivažinėjimas šunų kinkiniu (2 asmenims)

Nuolatinės kelionės, naujų kraštų atradimai, nauji įspūdžiai ir visa, kas dar nepatirta – be to negali gyventi tikri Šauliai. Nukelk šio ženklo atstovus į tolimąją šiaurę net neišvykus iš Lietuvos – padovanok pasivažinėjimą šunų kinkiniu! Neužmirštama ir kupina įspūdžių kelionė Aliaskos haskių traukiamu kinkiniu privers Šaulį suabejoti, ar jis tikrai pramogauja Lietuvoje.

laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Pasivažinėjimas aunų kinkiniu
laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Pasivažinėjimas šunų kinkiniu

Vakarienė egiptietiškų patiekalų restorane „Ramzis II“

Šauliai gyvena neribodami savęs, stengdamiesi iš gyvenimo paimti viską, ką jis teikia. Jie negali atsispirti ir naujų skonių troškimui. Išmėginti viską – toks kredo vyrauja ir Šaulių virtuvėje. Vakarienė egiptietiškų patiekalų restorane bus tikra šventė naujovių išsiilgusiems skonio receptoriams. Numalšink šį alkį.

laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Vakarienė egiptietiakų patiekalų restorane
laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Vakarienė egiptietiškų patiekalų restorane

Išbandykite savo automobilį lenktynių trasoje

Šauliai – nepriklausomos asmenybės, kurios negali pakęsti suvaržymų. Jie mėgsta laisvę, su malonumu leidžiasi į nuotykių medžioklę. Palepink jį – leisk Šauliui patirti nevaržomą laisvę ir neišmatuojamą greitį ne kelyje, o lenktynių trasoje. Čia jo tikrai niekas neribos, tačiau įgimtas savisaugos instinktas garantuos protingą vairavimą.

laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Iabandykite savo automobilį lenktynių trasoje
laisvalaikiodovanos.lt nuotr./Išbandykite savo automobilį lenktynių trasoje


SPA poilsis Druskininkuose ir slidinėjimas „SNORAS Snow Arenoje“

Laisvę itin vertindamas Šaulys, nesutvertas ilgalaikiams santykiams? Toks teiginys iš karto paneigiamas tada, kai šio ženklo atstovai sutinka savo gyvenimo žmogų. Romantiškam, ištikimam, tačiau net ir meilėje nemėgstančiam rutinos Šauliui labai patiks savaitgalis Druskininkuose. Juk čia laukia ne tik romantiška nakvynė viešbutyje su SPA procedūromis, tačiau ir slidinėjimas žiemos pramogų komplekse. O Šaulius juk traukia aktyvus sportas!

Dar daugiau dovanų pasiūlymų rasite www.laisvalaikiodovanos.lt

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min