TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lūpos – ne tik meilės simbolis

Šypsena
Photos.com nuotr. / Lūpos
Šaltinis: 15min
0
A A

Pati svarbiausia veido dalis – burna, kuri susijusi su gyvybiškai svarbiomis funkcijomis – bendravimo ir valgymo.

Lūpų spalva atspindi žmogaus sveikatą, sveiką ar liguistą įvairių organų būklę. Rožinės lūpos atspindi gerą sveikatą, optimizmą, draugiškus santykius. Sausos ir šiurkščios lūpos perspėja apie drėgmės trūkumą organizme. Kita lūpų sausumo priežastis gali būti nervingumas. Melsva lūpų spalva parodo deguonies trūkumą arba širdies sutrikimus. Rudi taškeliai ant lūpų – chroniško nevirškinimo skrandyje požymis. Gelsva lūpų spalva – kepenų sutrikimai ar ligos.

Taip pat daug ką galima būtų pasakyti ir apie lūpų storį. Plonos lūpos – tai konservatyvumas, ryžtingumas. Plonas lūpas turintys žmonės visada siekia gauti naudos. Jei viršutinė lūpa plona, o apatinė normalaus storio, žmogui gerai sekasi verslas, jei atvirkščiai – žmogus suktas ir nepatikimas. Žmonės, turintys abi storas lūpas, yra ištikimi, tiesūs, nuoširdūs, šiek tiek temperamentingi. Storas lūpas turi didelį seksualinį apetitą turintys žmonės.

Lūpų forma – langas į mūsų burną. Yra skiriama 10 skirtingų burnos tipų:

1. Tigro burna – ji plati, lūpos storos ir simetriškos. Tokia burna priklauso žmonėms, kurie yra inteligentiški ir ištvermingi, jie randa gerus partnerius tiek versle, tiek sekse.

2. Karvės burna gana maža, plona, aukštyn užriestais kampučiais. Kai žmogus juokiasi, ji pasidaro didžiulė. Jos forma taisyklinga. Tokia burna išreiškia gerą sveikatą, laimingą santuoką, populiarumą tarp priešingos lyties atstovų.

3. Avino burna – maža ir plona, aukštyn nukreiptais kampučiais. Tai konservatyvaus, atsargaus, optimistiško žmogaus burna. Tokie žmonės gerai moka planuoti ir jiems puikiai sekasi versle.

4. Drakono burna – didelė su plačiomis lūpomis ir iškilusiais kampučiais. Tokia burna byloja apie potraukį geram gyvenimui, gerovę, garbę, valdžią.

5. Lapės burna labai didelė, ji atskleidžia nenuoširdų, suktą ir ištvirkusį žmogų, nuolat keičiantį požiūrį ir nuomonę.

6. Beždžionės burną turi gudrūs, apsigimę diplomatai, tačiau neturintys gerų rimtų draugų. Tokia burna yra plati, lenkta ir plona.

7. Kiaulės burna – maža ir atsikišusi su storom lūpom yra. Tokios burnos savininkas yra mėgstantis komfortą, gana nekantrus, bailus ir sunkaus, tingaus charakterio.

8. Vyšnios formos lūpas turi emocionalūs, švelnūs, inteligentiški žmonės su mažomis lūpomis, kurių kampučiai  nukreipti į viršų, bei viršutinė lūpa šiek tiek stambesnė. Šie žmonės tinkamai išnaudoja savo privalumus, gali daug pasiekti gyvenime.

9. Pelės burna – maža, plonomis lūpomis, žemyn nukreiptais kampučiais. Tokias lūpas turintys žmonės byloja apie blogus ketinimus, pavydumą, siauras pažiūras.

10. Paukščio burna turi atsikišusias, gana plonas lūpas. Tokią lūpų formą turi plepūs žmonės, dažnai per savo liežuvį turintys rūpesčių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Simbolis Lūpos
Parašykite atsiliepimą apie 15min