Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauji vyriški ir moteriški kvepalai PUMA JAM – dabar kasdien galite jaustis kaip per atostogas!

Nauji PUMA JAM  kvepalai vyrams ir moterims
Gamintojų nuotr. / Nauji PUMA JAM kvepalai vyrams ir moterims
Šaltinis: 15min
0
A A

Kada ir kur labiausiai jautėtės esą savimi? Atsipalaidavęs ir pasirengęs linksmintis bei mėgautis gyvenimu? Greičiausiai taip jautėtės paplūdimyje – čia tvyranti nerūpestinga nuotaika leidžia atsipalaiduoti ir būti savimi. Nuo šiol galėsite mėgautis šiuo pojūčiu kada ir kur panorėję – tokią galimybę Jums suteiks ryškus ir gaivus atostogomis dvelkiantis naujų vyriškų ir moteriškų kvepalų PUMA JAM aromatas.

Leiskitės užvaldomi atostogų nuotaikos!
 
Sukurti kvepalus PUMA JAM labiausiai įkvėpė nuostabus prekių ženklo PUMA ambasadorius Usainas Boltas. Šis ne vieną rekordą pagerinęs sprinteris gali būti be galo energingas, bet būdamas jamaikietis jis taip pat puikiai geba atsipalaiduoti. „Čia labai laisva atmosfera, viskas – maistas, vakarėliai, žmonės – skatina atsipalaiduoti ir būti savimi”, – sako sportininkas. Būtent dėl tokio žavaus stulbinančių laimėjimų ir laisvo gyvenimo būdo derinio jis tapo viso pasaulio jaunimo garbinama žvaigžde. „Manau, pirmą sykį man iš tikrųjų pavyko tai pasiekti per Kinijoje vykusią Olimpiadą, – sako jis, – tiek daug jaunuolių prisipažino norintys būti tokie, kaip aš, ir dabar treniruodamasis ir lenktyniaudamas dėl tų mane palaikančių jaunų žmonių noriu padaryti viską, ką galiu.” Tačiau tada, kai nesitreniruoja, Usainas Boltas mielai linksminasi – kaip ir bet kuris kitas vaikinas. Jam ypač patinka šokti, leisti laiką su draugais, važinėtis sportiniais automobiliais ir valgyti greitąjį maistą. Būtent tokį atsipalaidavimo ir ramaus pasitikėjimo savimi jausmą skatina kvepalų PUMA JAM aromatas.

Atostogų dvelksmas

 Mados namams PUMA būdinga kurti kvepalus, kurių aromatas veiktų dvejopai – būtų ir atpalaiduojantis, ir gaivinantis bei žvaliai nuteikiantis. Vyriškų ir moteriškų kvepalų PUMA JAM aromatas kontrastingas – spinduliuoja saulės šiluma ir gaiviai dvelkia vėju, skleidžia sultingų vaisių ir aistrą žadinantį gėlių kvapą. Tai tarsi paplūdimio kvapų kokteilis, sukuriantis atostogų atmosferą.
 
Vyriškų kvepalų PUMA JAM aromatą sukurti įkvėpė tiek nerūpestinga atostogų nuotaika, tiek paplūdimyje atsiveriantys vaizdai ir užplūstantys kvapai. Sūraus jūros vėjo dvelksmas užlies Jus energija, žalių ananasų kvapo pliūpsnis nuneš į atogrąžų miškus, šiltas pikantiškas kardamonų kvapas suteiks žvalumo, o egzotiškas bangų į krantą išplukdytos medienos kvapas leis pasijusti nešamam spartaus jamaikiečių gyvenimo tempo. Šių kvepalų aromatas primena atostogas, tačiau tinka kvepintis kasdien, tiek dieną, tiek naktį – visada jausitės atsigavęs ir natūraliai puikiai atrodantis, tarsi ką tik būtumėt grįžęs iš paplūdimio, kur praleidote dvi savaites.
 
Ryškus tarsi saulės šviesa ir nuostabiai atostogų nuotaiką perteikiantis moteriškų kvepalų PUMA JAM aromatas supintas iš vaisių ir gėlių kvapo bei švelnaus ambros dvelksmo. Skleisdamasis jis glamonėja tarsi vasaros saulė – įkūnija jos šviesą įvairiausiais pavidalais. Iš pradžių juntamas ananasų ir citrinų, juodųjų serbentų ir bergamočių kvapas apgaubia saulėkaitoje juntama šiluma. Saulės spindulių skleidžiamos šilumos pojūtis dar labiau sustiprėja pasklidus persikų žiedų, rožių, jazminų ir frezijų aromatui. Galiausiai juntamas švelnus intriguojantis medienos kvapas primena šiltą saulėlydį. Sodrus ir viliojantis aromatas pakelia dvasią tarsi nuostabios atostogos.
  
Vasaros įspūdis

Niekas taip neprimena atostogų, kaip ryški kvepalų PUMA JAM pakuotė. Viskas – nuo žaismingai nederančių ryškių atogrąžų spalvų iki flakono linkių – spinduliuoja džiaugsmingą vasaros nuotaiką, tarsi spalvotos atostogų nuotraukos.
 
Dėžutės traukia akį dėl ypač ryškių spalvų ir kontrastingų užrašų. Moteriškų kvepalų dėžutė marginta karščiu alsuojančia rausva spalva ir atogrąžų jūros smėliu, o vyriškų kvepalų dėžutė nuspalvinta vėsia gaivinančia mėlyna spalva ir paplūdimio smėlio geltoniu. Pavadinimas JAM ant dėžučių atrodo ypač rėksmingai, be to, jos išmargintos ir kitais žodžiais, kurie asocijuojasi su Karibų muzika ir skatina vaizduotę susikurti atostogų paplūdimyje garso takelį.
 
Vaiskaus stiklo flakonai taip pat padeda kurti atostogų atmosferą. Ryškiai rausvi paplūdimyje geriamus kokteilius primenantys moteriški kvepalai glūdi nuostabiai apvaliame flakone, o vyrams skirti žydri kvepalai slypi ypač savitame bangos formos flakone, gundančiame į juos panerti. Kontrastingų spalvų dangteliai – tamsiai violetinis moteriškų kvepalų ir tamsiai mėlynas vyriškų – yra baigiamasis akcentas, susiejantis paplūdimio temą su realiu pasauliu, tad norėsite šiais kvepalais kvepintis kasdien – ne tik per atostogas!
 
Usainas Boltas

Kvepalų PUMA JAM reklamos veidas Usainas Boltas nuo 2003 m. yra prekių ženklo PUMA ambasadorius ir visas savo didžiąsias pergales, įskaitant pasaulio ir olimpinį 100 ir 200 metrų bėgimo rungties rekordus, pasiekė avėdamas auksaspalviais PUMA bėgimo bateliais.

Usainui taip pat patinka filmuotis PUMA kvepalų reklamos klipuose, nes jie atskleidžia jo žaismingąją asmenybės pusę. „Tai daug linksmiau, leidžia labiau atsipalaiduoti ir labiau patinka jaunimui”, – sako jis. Kvepalai jam ypač svarbūs, jie leidžia gerai atrodyti ir puikiai jaustis. „Kai stipriai treniruojuosi ir mano kūnas puikiai atrodo, neabejotinai įgaunu daugiau pasitikėjimo savimi. Tada telieka pasirūpinti šukuosena ir maloniai kvepėti!” Nauji kvepalai PUMA JAM ypač puikiai dera prie laisvo Usaino gyvenimo stiliaus. „Užsiimkite tuo, kas Jums patinka. Būkite savimi. Darykite tai, ką norite daryti”, – ištarė Boltas filmuojant kvepalų PUMA JAM reklamos klipą. Ir kas žinodamas jo laimėjimus galėtų prieštarauti tokiam sėkmės receptui?!
 
PUMA JAM dvasia

Kvepalų PUMA JAM vaizdo klipo veiksmas vyksta pliaže – ir kurgi kitur galėtų vykti? Be to, jo kūrėjai pasitelkė vieną didžiausių Usaino Bolto aistrų – šokius: „Aš išties mėgstu šokti, – sako jis, – ėmiau šokti dar būdamas visiškai jaunas. Tai tarsi instinktas – išgirsti muziką ir šoki.“

Reklama perteikia tikrą vakarėlio atmosferą – bikiniais vilkinčios merginos ir paplūdimio šortus mūvintys vaikinai linguoja ant smėlio pagal vasaros muzikos garsus. Usainui Boltui tai buvo kone ideali vieta filmuotis. „Smagu filmuotis kvepalų reklamai, – sako jis, – turėjau puikią progą dažnai būti paplūdimyje, kur tiek daug merginų, – tai nuostabu!” Klipe Usaino dėmesį patraukia viena mergina... ir staiga matome juos šokančius vienudu. Šį reklamos klipą režisavęs garsus vaizdo klipų režisierius Chrisas Robinsonas aiškina: „Mes užfiksavome akimirką, kai Boltas sutinka merginą...  Jie regi vienas kitą, traukia vienas kitą tarsi pro kvepalų PUMA JAM flakono stiklą ir suartėja.“ Šiai nepaprastai akimirkai perteikti Robinsonas pasitelkė ypatingą sulėtinto vaizdo efektą – veiksmas lėtėja, kol beveik visiškai sustoja, bet speciali 360° kampu filmuojanti kamera juda ratu apie Usainą ir merginą, kad, anot režisieriaus, sukurtų lyg ir akimirkos vaizdą, kad perteiktų Jamaikos ritmą. Usainas priduria: „Manote, kad esu greičiausias planetos žmogus? – klausia jis šelmiškai, kaip jam būdinga, šypsodamasis, – taip pat galiu būti ir lėtas – lėčiausias žmogus Žemėje!”

Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min