Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 10:52

Sukrėstas sūnaus mirties J.Travolta neatvyko į „Auksinių gaublių“ apdovanojimus

Johnas Travolta
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Johnas Travolta

Aktorius Johnas Travolta iki šiol yra labai sukrėstas savo sūnaus mirties ir dėl to neatvyko į „Auksinių gaublių“ apdovanojimus.

Atsisakydamas dalyvauti sekmadienį vakare vykusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose J.Travolta teigė, jog neturi jėgų kuo nors užsiimti, kai sausio 2 dieną mirė jo 16 metų sūnus Jettas. Beje, ceremonijoje J.Travolta turėjo pristatyti naują animacinį filmą, kuriame įgarsino pagrindinį herojų.

J.Travoltos sūnaus mirties aplinkybes toliau tiria policija ir teismo medicinos ekspertai. Neatmetama tikimybė, jog Jettas mirė, nes negavo būtinų medikamentų.

Kaip rašo žurnalas „People“, Jetto ligai gydyti specialią programą, pagal kurią buvo draudžiama vartoti medikamentus, sukūrė Scientologų bažnyčia, kurios aktyvus narys yra J.Travolta. Šiuo teiginiu susidomėjo policija, tirianti, ar paauglio mirties priežastimi netapo blogas gydymas. Tačiau bent artimiausiu metu policijai vargu ar pavyks pabendrauti su J.Travolta ir jo žmona – mat šie, kaip teigia šeimos gydytojai, yra visiškai palaužti ir viskas, kuo galima jiems dabar padėti – tiesiog melstis už juos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min