Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 12, 10:52

Sukrėstas sūnaus mirties J.Travolta neatvyko į „Auksinių gaublių“ apdovanojimus

Aktorius Johnas Travolta iki šiol yra labai sukrėstas savo sūnaus mirties ir dėl to neatvyko į „Auksinių gaublių“ apdovanojimus.
Johnas Travolta
Johnas Travolta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atsisakydamas dalyvauti sekmadienį vakare vykusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose J.Travolta teigė, jog neturi jėgų kuo nors užsiimti, kai sausio 2 dieną mirė jo 16 metų sūnus Jettas. Beje, ceremonijoje J.Travolta turėjo pristatyti naują animacinį filmą, kuriame įgarsino pagrindinį herojų.

J.Travoltos sūnaus mirties aplinkybes toliau tiria policija ir teismo medicinos ekspertai. Neatmetama tikimybė, jog Jettas mirė, nes negavo būtinų medikamentų.

Kaip rašo žurnalas „People“, Jetto ligai gydyti specialią programą, pagal kurią buvo draudžiama vartoti medikamentus, sukūrė Scientologų bažnyčia, kurios aktyvus narys yra J.Travolta. Šiuo teiginiu susidomėjo policija, tirianti, ar paauglio mirties priežastimi netapo blogas gydymas. Tačiau bent artimiausiu metu policijai vargu ar pavyks pabendrauti su J.Travolta ir jo žmona – mat šie, kaip teigia šeimos gydytojai, yra visiškai palaužti ir viskas, kuo galima jiems dabar padėti – tiesiog melstis už juos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min