TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Veido masažas. Kaip jį atlikti?

Veido masažą reikia atlikti labai švelniais judesiais
Flickr.com / Veido masažą reikia atlikti labai švelniais judesiais
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Bet kuri moteris nori atrodyti jauna ir patraukli. Tačiau anksčiau ar vėliau veidrodis išduoda raukšleles, veido ovalas keičiasi, kartais atsiranda ir antrasis pagurklis. Kovojant su šiais pakitimais, efektyvios yra šios priemonės: reguliarios veido kaukės, tinkamai parinkta kosmetika ir, žinoma, veido masažas.

Puiku, jei galite savo veido grožį galite patikėti patyrusiems ir geriems specialistams. O apie veido masažo techniką vertėtų sužinoti daugiau, nes per stiprus spaudimas ir tampymas gali neigiamai paveikti veidą ir pagilinti jau esančias raukšles. Teisingai atliktas veido masažas, atvirkščiai, atjaunina veidą ir pašalina nuovargį.

Masažo metų atliekamos keletą technikų: paglostymas, trynimas, maigymas, vibracija, giluminiai žnaibymai. Atliekant masažą, laikomasi šių krypčių:

nuo smakro centro link ausų spenelių;

  • nuo lūpų galiukų link ausų vidurio;
  • nuo nosies skliautelių link ausų vidurio;
  • nuo kaktos centro link vokų;
  • nuo vidinio akies kampo šalia antakio link voko;
  • nuo išorinio akies kampo pradedant apatiniu voku link vidinio akies kampo;
  • kaklas masažuojamas nuo raktikaulio link smakro.

Specialistas gali pasiūlyti įvairius masažų tipus, kurie skirti sustiprinti veido odos raumenų tonusą, sumažinti raukšles ir pan. Jei veido oda sausa, padribusi ir be spalvos, tiks klasikinis veido masažas, su įvairiais paglostymais ir trynimais. Jei oda riebi, turinti aknės problemų, tuomet tiks žnaibymas ir specialių priemonių naudojimas.

Nerekomenduojama masažo daryti esant įvairiems uždegimams, neaiškiems bėrimams, taip pat negalima atlikti po nudegimų, esant įvairiais sužeidimams, išsiplėtusiems kapiliarams.

Jei neturite laiko ar galimybių kada nueiti į grožio saloną, ir nusprendėte veido masažą atlikti savarankiškai, tuomet darykite tai reguliariai ir laikykitės tam tikrų taisyklių.

Pagrindinis reikalavimas – masažiniai judesiai turi būti lengvi ir slystantys. Stiprus trynimas ir odos tempimas suteiks tik neigiamų pasekmių.

Norėdami pasiekti gero rezultato, skirkite masažui tris kartus per savaitę ir atlikite jį apie 10 minučių. Jei jūs norite kuo greičiau pasiekti rezultato, ištęskite masažo trukmę iki 25-30 minučių. Tačiau visuomet geriausias aukso viduriukas.

Prieš pradėdami masažą nuvalykite veidą ir užtepkite kremo ar aliejuko, priklausomai nuo jūsų odos tipo. Pradėkite masažą lengvai glostydami veidą ir kaklą pagal aukščiau išvardintas masažo linijas. Kitas etapas – masažą atlikite pagal tas pačias linijas, tačiau jau švelniai stuksendami keturių pirštų galiukais, o kaklą – paplekšnodami išorine plaštakos dalimi. Toliau prasideda žnaibymai: jie negali būti stiprūs arba gilūs. Didžiausią dėmesį atkreipkite į odą aplink akis – čia oda ploniausia ir greitai išsitampo. Sudėkite pirštus kaip pincetą ir spaudžiokite jais vokus, tuomet aplink akis ratu. Kaktą masažuokite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais nuo kaktos vidurio link vokų. Tuomet atlikite keletą horizontalių judesių, lyg brėždami linijas nuo kaktos vidurio link vokų. Suspauskite pirštus ir šiek tiek pamaigykite tomis pačiomis kryptimis.

Nuo kaktos švelniai pereikite prie vokų, pamasažuokite juos pagal laikrodžio rodyklę. Tuomet rodomuoju pirštu ir nykščiu atlikite ausų spenelių masažą. Uždenkite delnais ausis ir atlikite sukamuosius judesius, lengvai paspausdami pačią ausį.

Kitas etapas – skruostų masažas. Atlikite iš eilės viršutinės, vidurinės ir apatinės vokų dalies masažą. Spaudimas turi būti nestiprus, lyg pirštai slystų po odą. Masažą atlikite pagal masažo linijas.

Rodomaisiais pirštais atlikite masažo judesius nuo viršutinės lūpos vidurio link lūpų kampučių. Tuomet nuo vidurio apatinės lūpos link lūpų kampučių.

Užbaikite masažą kaklo masažu: glostomaisiais judesiais nuo apačios į viršų išorinę dalį, ir nuo viršaus į apačią – vidurinę dalį.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min