Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės paštas. Žydrūnas sveikina savo mylimąją

Žydrūnas ir jo mylimoji
15min.lt skaitytojo Žydrūno nuotr. / Žydrūnas ir jo mylimoji
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt skaitytojas Žydrūnas V. Šv. Valentino dienos proga sveikina, siunčia meilės laišką brangiausiai širdies damai, savo vienintelei Valentinai.

Mieloji, artėjant Šv. Valentino dienai kažkodėl prisiminiau posakį , kad moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Ir pagalvojau, kad dažnai aš, kaip ir dauguma vyrų, pamirštu pagirti Tave, savo mylimiausią moterį; nežarstau Tau komplimentų, neprisipažįstu meilėje. Suprantu, kad gražūs žodžiai moterims  būtini kaip gėlėms tyras vanduo. Gražūs, bet svarbiausia nuoširdūs žodžiai, nes netiesą, saldų pataikavimą jūs moterys, puikiai atskiriat.

Dažnai pamirštu skubėdamas pagirti Tave, savo gražuolę šaunią žmonytę, o artėjant Meilės dienai noriu savo brangiausiajai skirti nuoširdžius žodžius... Tu, mieloji, esi mano saulė,  ryškiai apšvietusi ir iš pagrindų pakeitusi mano gyvenimą.

15min.lt skaitytojo Žydrūno nuotr./Žydrūnas ir jo mylimoji
15min.lt skaitytojo Žydrūno nuotr./Žydrūnas ir jo mylimoji

Jauna, žavi ir švelni, Tu aksominiu balsu užbūrei mano širdį, privertei akmeniu bevirstančią širdį prisikelti. Pameni, sakiau, kad nuo pirmo mūsų susitikimo ėmiau Tave sapnuoti? Tik nesakiau gal niekada kodėl. Mane sužavėjo Tavo linksmas juokas, melodingas balsas, primenantis vyturio čiulbėjimą ankstų rytą ar lakštingalos suokimą. Mane pakerėjo Tavo nuostabūs, ilgi, liemenį siekiantys tamsūs plaukai ir samanų spalvos akys, tokios gilios ir šiltos. Ir dabar įsižiūrėjęs tarytum jūroje skęstu tavo, brangute, mielų akių jūroje, kurias juosia tamsių blakstienų tinklas.

Matau ir atpažįstu, kada Tu pyksti, kada džiaugiesi, kada esi pavargusi. Tavo akys tai išduoda. Akys, kurios yra pačios nuostabiausios pasaulyje, nuo kurių žvilgsnio dar ir šiandien kartais jaučiuosi tarsi mokinukas. Sunku žodžiais išreikšti ,kaip aš jaučiuosi, kai mano akys susitinka su Tavosiomis. O sako, kad meilė būna tik pirmaisiais mėnesiais. Galiu ir noriu šaukti visam pasauliui ir Tau, kad NE.

Be galo Tave myliu, nors kartu esame ne vienerius metus. Iki šiol neatsistebiu ir tavo stiprybe, kantrumu ir protu. Kartais pačiam kyla klausimas, iš kur pas tokią gležną jauną moterį tiek jėgų. Grįžtu namo ir džiaugiuosi, matydamas tave, visada žavią ir gaivią kaip  artėjantis pavasaris ir dažnai to nesakau, bet pagalvoju, kaip man pasisekė, kad turiu tave, nes TU esi ypatinga, nepakartojama ir vienintelė. Šiuos žodžius turėčiau Tau kartoti nuolat, be jokių progų, nes tai yra šventa tiesa, bet kažkodėl dažniausiai jie lieka neištarti. Mano brangioji, Meilės dieną norėčiau Tau prisipažinti, kad karštai myliu Tave ir mano didžiausias noras būti su Tavimi amžinai, mano vienintele, išrinktoji Valentina.

Galbūt ir Jūs norite originaliai pasveikinti savo mylimąją ar mylimąjį, siųskite savo sveikinumus su nuotraukomis valentinas@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min