Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškas meilės istorijas vaidins silikoninės lėlės

Tomas Dobrovolskis
Psilikono teatro nuotr. / Meilei skirtame vakare pasirodys unikalių performansų kūrėjai A.Petrulienė ir T.Dobrovolskis (nuotr.)
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario mėnesį meilės žmogui ir Tėvynei mėnesiu paskelbę unikalių performansų kūrėjai – dailininkė Auksė Petrulienė ir muzikantas Tomas Dobrovolskis – kvietė tautiečius siųsti savo meilės istorijas elektroniniu paštu. Iš šių pasakojimų gimė naujas jų kūrinys. Išvysti jį vilniečiai galės jau penktadienį Menų spaustuvėje.

Vasario 5 d. ten vyks akcija už meilę ir nepriklausomybę „Širdies riksmas“, kurios metu ir bus galima išvysti silikoninių lėlių atliekamą „gyvą“ lietuvišką meilės folklorą. Įvairiapusę intelektualią, pramoginę ir erotišką programą kūnui ir sielai paruošę menininkai tą vakarą pristatys ir savo kūrybos spektaklį „Pasmaugta ir nušautas“ apie prelato Olšausko gyvenimo istoriją.

Istorijų – dešimtys

Dvi savaites rinkę iš visų Lietuvos kampų plūstančias meilės istorijas „Psilikono teatro“ atstovai džiaugiasi, kad tų istorijų pakaktų dar dešimčiai šio teatro naujų spektaklių. Perskaitę daugybę istorijų, kūrėjai atsirinko pačią nuostabiausią, kaip teigia patys, tinkamą net pačiam išrankiausiam karališkam skoniui. Ši istorija ir bus ekranizuota antrojoje akcijos „Širdies riksmas“ dalyje.

Organizatorių nuotr./Silikoninių lėlių ir gyvos muzikos performanso „Pasmaugta ir nušautas“ herojus
Silikoninių lėlių ir gyvos muzikos performanso „Pasmaugta ir nušautas“ herojus

Teatro narius pribloškė istorijų įvairovė. Jos buvo ne tik atviros, bet ir erotiškos, lyriškos, ir, žinoma, romantiškos.

„Pavyzdžiui, vienos autorės pasakojimas apie jos senelių užsimezgusią meilę: „Jis ateidavo pas ją į namus, kur Ji gyveno su tetom. jie gerdavo arbatą ir kalbėdavosi. Vieną dieną, kai jie kambaryje buvo ne vieni, jis ant servetėlės užrašė: AŠ TAVE MYLIU. Ji nuraudo. Jie buvo jauni. Šią vasarą atšventė auksinių vestuvių metines“, – vieną istoriją atskleidė „Psilikono teatro“ įkūrėja A.Petrulienė.

Smetoniška istorija, pasakojama silikoninių lėlių

Akcijos „Širdies riksmas“ rengėjai pristatys ne tik visus nugalėjusią istoriją, bet ir silikoninių lėlių ir gyvos muzikos spektaklį „Pasmaugta ir nušautas“. Pastarasis akimirksniu nukels žiūrovus į skandalingiausią „smetoniškos“ Lietuvos meilės istoriją. Joje – prelatas Konstantinas Olšauskas stačia galva puola į nuodėmę – pamindamas celibato priesaiką, jis pamilsta moterį, kurią paskui savo rankomis ir pasmaugia. Nuteistas už buvusios meilužės nužudymą ir atlikęs bausmę, kaip byloja kriminalinė istorija, prelatas paslaptingai nušaunamas. Niekuo nepridengta erotiškų silikoninių lėlių nuogybė ir karščiu pulsuojanti žmogaus-orkestro T.Dobrovolskio muzika, nepaliks šiai istorijai abejingo nė vieno.

Meilei skirtame vakare Menų spaustuvėje veiks ir unikalus suvenyrų kioskas, kuriame bus eksponuojami erotiškiausi „Psilikono teatro“ spektaklių personažai, miniatiūrinės silikoninės krūtys ir specialūs lėlių rinkiniai, skirti žaisti lyties keitimo operacijas.

Akcija „Širdies riksmas“ vyks Menų spaustuvėje vasario 5 d. 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min