TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės dienai – Elfų teatro miuziklas

Spektaklis „Meilė be akcento“
Spektaklis „Meilė be akcento“
Šaltinis: 15min
0
A A

Meilės dienos proga Elfų teatras visus kviečia pasimėgauti nuotaikingu Elfų teatro, JAV ambasados Vilniuje ir Buran Theatre Company bendru projektu – miuziklu, lyrine komedija „Meilė be akcento“. Taip pat šia proga organizuojamas fotografijų konkursas „Meilės akcentai“.

„Fotografijų konkurse kviečiame dalyvauti įsimylėjėlius! Siuskite mums nuotrauką su savo mylimuoju, kuri spinduliuotų jūsų meilę ir atspindėtų temą „Meilės akcentai“. Laimingoji porelė laimės bilietą porai į Elfų teatro miuziklą lyrinę – komediją „MEILĖ BE AKCENTO“, kuris vyks vasario 14 dieną 18 valandą“, – sakė Elfų teatro atstovė ryšiams su visuomene Lina Smaidrytė.

Nuotraukas siuskite el. paštu elfuteatras@gmail.com iki penktadienio 11h. Laimėtojas bus paskelbtas svetainėje www.elfuteatras.lt penktadienį. Visos meilę spinduliuojančios porelės Elfų teatre gaus 30 proc. nuolaidą poros bilietui.

Spektaklyje skamba žymiausios amerikiečių miuziklų dainos, nedaug kur girdėtos Lietuvoje. Išverstas į lietuvių kalbą dainas atlieka Elfų teatro aktoriai, skambant gyvai, čia pat grojamai muzikai: pianinu groja Deimantė Ponelytė, akordeonu, fleita ir gitara – Vaidas Lengvinas. Amerikietiškai kultūrai atsvara tapo vaizdo projekcijose rodomi vieno žymiausių Lietuvos grafiko Stasio Krasausko kūriniai.

„Miuziklo „Meilė be akcento“ tikslas – teikti viltį, grožį, gerumą, meilę, kitaip sakant, – tas emocijas, kurių žmonėms dabar labai trūksta“, – sakė aktorius Marius Mačiulis, miuzikle tapęs mimu.

Miuziklo pasakojimas apie meilę – tik užsimezgusią, žydinčią, brandžią, besibaigiančią ir vėl sugrįžtančią, sklandančią ore ir esančią čia pat, šalia. Scenoje visa tai pasakojo dvi aktorių, o iš tiesų – keturios personažų, poros.

Šis miuziklas tapo trumpais žmogaus gyvenimo akimirkų etiudais.

„Brangioji, o tu prisimeni, kaip seniai, seniai mes pirmą kartą bučiavomės?“, – klausia vienoje scenos pusėje sėdintis senukas (Tadas Gudaitis), o čia pat šalia, Eifelio bokšto pavėsyje, pamažu mezgasi nauja meilės istorija.

„Ar galiu palaikyti tave už rankos?“, – klausia jaunas vaikinas (Kasparas Ališauskas). Dar kita scena ir vėl skirtingos situacijos, skirtingi veikėjai. Viena pora džiaugiasi sėkmingomis vedybomis ir meile: „Atmerki akis ir supranti – ne vienas esi“, o kita pora supranta, kad vedybų, matyt, niekada nebus: stumdosi, pešiojasi, pykstasi ir kaltina vienas kitą dėl savų nesėkmių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min