Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valentino diena – ne tik įsimylėjėliams

Šv. Valentino diena.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Šv. Valentino diena
Šaltinis: 15min
0
A A

Valentino diena ypač džiaugiasi įsimylėjėliai, bet jos labai bijo vienišiai. Kadangi apie šią dieną daug kalbama, tai vienišiems žmonėms gali sukelti netgi depresiją dėl to, jog jie neturi poros. Vienišų žmonių izoliacija šią dieną yra tokia stipri, jog jie netgi gali pradėti nekęsti šios dienos, kuri iš tikrųjų yra skirta įsimylėjėliams.

Tačiau žmonės, neturintys poros, turėtų suprasti, jog Valentino diena nėra skirta tik poroms. Tai yra diena, kai jums suteikiama proga parodyti meilę ar šiltus jausmus tiems, kurie yra šalia jūsų. Valentino dieną galite švęsti su draugais, broliais ir seserimis, tėvais, seneliais, mokytojais ar bet kuo, kuris jūsų gyvenime yra svarbus. Dovanokite jiems atvirutes, šokoladus, saldainius, atvirutes.

Mes pateiksime keletą būdų ir patarimų, kaip šią dieną gali atšvęsti šiuo metu poros neturintys žmonės.

Palepinkite save

Pasidovanokite Valentino dienos dovaną – gėlių, suknelę, apie kurią jau ilgą laiką svajojate. Taip pat galite save palepinti SPA centre ar įvairiomis grožio procedūromis. Pasidarykite sau šventę.

Pašėlkite su draugais

Su geriausiais draugais pasigaminkite vakarienę ar nueikite į filmą. Taip pat galite susiorganizuoti vakarėlį vienišiams. Tokiu būdu įsitikinsite, kaip gera būti geriausių draugų kompanijoje.

Užsiimkite prasminga veikla

Vienišiai Valentino dieną gali praleisti užsiimdami prasminga veikla. Jūs galite apsilankyti senelių ar vaikų prieglaudoje, praleisti laiką su žmonėmis, kurie yra tikrai vieniši ir kuriems reikia jūsų dėmesio ir meilės.

Parodykite savo dėkingumą draugams

Užuot jautęsi prislėgtu ar susigėdusiu, jog šiuo metu neturite antrosios pusės, vienišiai šią dieną galėtų skirti tiems žmonėms, kurie visada yra šalia jų. Kiekvienas gali padėkoti ir su Valentino diena pasveikinti tėvus, draugus, kolegas ar netgi kaimynus.

Taigi nėra ko liūdėti, skleiskite aplinkiniams savo meilę ir vieną dieną meilė, kurios jūs laukiate pasibels ir į jūsų duris.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min