Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2009 01 10

Ž.Karčemarskas: Negaliu sau ieškoti kito klubo

Lietuvos rinktinės vartininkas Žydrūnas Karčemarskas neišvyko į Maskvos „Dinamo“ treniruočių stovyklą Turkijoje, tačiau nuo to lietuvio padėtis klube iš esmės nepasikeitė.
Žydrūnas Karčemarskas
Žydrūnas Karčemarskas / „Scanpix“ nuotr.

Gruodžio mėnesį jau buvo skelbiama, kad Maskvos „Dinamo“ treneris Andrejus Kobelevas gali atsisveikinti su Ž.Karčemarsku, tačiau pats žaidėjas teigė neskubantis ieškoti kitos komandos. Nuo to laiko lietuvio ateitis vis dar skendi nežinioje.

„Situacija yra tokia – turiu dar metus galiojančią sutartį su „Dinamo“ ir esu įtrauktas į parduodamų žaidėjų sąrašą. Kol kas man niekas nesakė, kad teks keisti klubą“, – pripažino žaidėjas.

Šią savaitę paaiškėjo, kad vartininkui neliko vietos į Antaliją ruoštis sezonui išvykusioje „Dinamo“ ekipoje: „Susirinkome po atostogų ir sužinojau, kad į stovyklą su komanda nevažiuoju. Aišku, nesidžiaugiau, bet tikėjausi, kad taip gali nutikti. „Dinamo“ turi tris vartininkus ir vienam iš jų tenka pasilikti. Pasilikti teko man.“

Vartininko teigimu, jo ateitis – Maskvos klubo rankose: „Dabar treniruojuosi su „Dinamo“ dublerių komanda. O ką daugiau turėčiau daryti? Jeigu neatsiras, kas mane išpirktų, turėsiu likti „Dinamo“. Esu susaistytas sutartimi ir priklausau nuo klubo – pats negaliu ieškotis sau kito klubo. Netgi jeigu jį rasčiau, „Dinamo“ iš jo pareikalautų išpirkos. Nežinau, ar kas nors dėl manęs bandė derėtis.“

Lapkričio pabaigoje su „Dinamo“ jau atsisveikino kitas Lietuvos rinktinės žaidėjas – gynėjas Arūnas Klimavičius, kuris abipusiu susitarimu nusprendė nepratęsti sutarties su Rusijos sostinės klubu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius