Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15 faktų apie ŽAS. Koncertas, per kurį Ezopas vos nesudegė

Linas Karalius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Linas Karalius
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš savo jubiliejinį koncertą gegužės 13-ąją ŽAS-ai dalijais prisiminimais apie svarbiausius 15 metų įvykius.

Pasakoja Linas Zareckas Choras:
„Tai buvo berods paskutinis „Roko maršas“ (1998 m.), atgaivintas po kelerių metų pertraukos.
Pirmuosius maršus stebėdavome per teliką arba eidavome į koncertus. Suprantama, kad mums kildavo minčių, jog ir mums būtų ne prošal pakoncertuoti su tiek daug gerų roko grupių vienoje scenoje.

Šis renginys iš kitų išsiskyrė tuo, kad jo įgarsinimu ir šviesos įranga rūpinosi latviai, kurie tuo metu šiose srityje buvo gerokai pažengę už lietuvius.

Scena buvo nestandartinė, garsas ir šviesos įspūdingos, koncertavo gausybė užsienio grupių. O svarbiausia, kad į renginį susirinko daugiatūkstantinė minia. Koncertui ruošėmės atsakingai. Visą dieną Aro Vėberio sesuo Jurga Tru namuose paišė mūsų kūnus ir veidus įvairiais ornamentais. Tai buvo nauja ir neįprasta Lietuvoje. Kaip ir spjaudymas ugnimi – šitas procesas buvo patikėtas Ezopui.

Neišvengėme ir nuotykių. Vienu metu visi pradėjome lengvai panikuoti, nes vienas deglas nukrito scenoje, o Ezas bandė jį gesinti koja. Tas degantis šūdas prilipo jam prie kojos, o akimirka, kai reikia pradėti dainuoti , artėjo nenumaldomai. Sėdėjau prie būgnų ir galvojau: kol baigsime groti pirmą dainą, Ezopas sudegs, bus dar vienas geras skandalas. Nesudegė! Dabar gal jau daug kas pasakytų: „O gaila!“ 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min