Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15 svarbiausių ŽAS įvykių. Kodėl dužo Sporto rūmų veidrodžiai

Grupė ŽAS
„Scanpix“ nuotr. / Grupė ŽAS
Šaltinis: 15min
0
A A

ŽAS koncertas Vilniaus Sporto rūmuose svarbus ne tik tuo, kad jie sukėlė vieną didesnių skandalų. Tai buvo ir pirmas koncertas kartu su SEL.

Pasakoja Linas Zareckas–Choras:

„Tai istorija, dėl kurios mums buvo ilgiems metams prilipdyta skandalistų etiketė. Pokštas, nuo  kurio prasidėjo etapas, kai apie mus ėmė rašyti spauda. Bajeris, dėl kurio ant plauko pakibo mūsų pirmasis pasirodymas išsvajotoje Sporto rūmų scenoje.

Neslėpsime – laiką prieš koncertą leidome labai linksmai. Įsijautėme į roko vilkų rolę, kuriems galima viskas.

Užėjome su Ezopu į sportrūmio persirengimo kambarį. Tyliai nužvelgėme juose kabančius blizgančius veidrodžius ir net nesitarę supratome, ką norime padaryti. Netrukus į juos jau skrido kėdės ir pasigirdo šaižus dūžtančio stiklo garsas. Tik tada atsikvošėjome, ką pridirbę. Kas buvo toliau? Mus auklėjo Sporto rūmų valdžia, koncerto organizatoriai, policija. Įsivaizdavome, kad esame kieti rokeriai skandalistai, bet iš tiesų pasielgėme kaip buduliai – vandalai.

Kaip bebūtų, bet tas įvykis prisidėjo prie mūsų populiarumo. Tada supratome, kad skandalai yra šou pasaulio variklis. Gerai, kad tada nebuvo silikoninių papų. Pajuokaujame, kad dar netyčia ant bajerio kuris nors iš mūsų būtų ir susidėjęs juos“. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min