Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar Ezopas dalyvaus jubiliejiniame ŽAS koncerte?

Linas Karalius
Jono Staselio nuotr. / Linas Karalius
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt pasidomėjo, kokie atlikėjai dalyvaus ŽAS 15-ajam gimtadieniui skirtame koncerte. Jis įvyks gegužės 13 d. „Forum Palace“ Vilniuje.

Dalyvauti šiame renginyje ŽAS pakvietė tuos žmonės, kurie dalyvavo grupės veikloje ar bent šiek tiek prie jos prisidėjo ar šiaip mėgo ŽAS kūrybą.

Savo draugus 15min.lt skaitytojams pristato patys ŽAS muzikantai.

Veronika Povilionienė
Pradėti norėtumėme nuo Veronikos Povilionienės. Ji – vienintelė moteris, kuri oficialiai dalyvavo „ŽAS“ grupėje.

Kai kartu su ja pasirodėme Velykinėje LNK TV laidoje, mūsų karjeroje įvyko didelis lūžis. Ta laida sukėlė didelį ažiotažą – maždaug kaip tokie skandalistai ir padugnės gali dalyvauti tokioje laidoje. Tada mus ir mūsų kūrybą išgirdo dar daugiau žmonių.
Šiame koncerte su Veronika atliksime naują kūrinį, kurį dabar kaip tik ir repetuojame.

Algirdas Kaušpėdas
Radiocentro apdovanojimuose prieš daug metų gyvai atlikome legendinį „Anties“ kūrinį „Kažkas atsitiko“. Roko korifėjus tada asmeniškai labai palankiai įvertino tą atlikimą. Mums tai buvo didelis didelio žmogaus įvertinimas. Vėliau į ŽAS repertuarą itraukėmę dainą „Alyvos“, kurią kartu su ponu Kaušpėdu koncerte ir atliksime.

Marijonas Mikutavičius
Ar čia reikia kažką kalbėti? Tai vienas geriausių mūsų draugų. Daug metų esame kartu. Visa „rebiatų“ gauja beveik kaip šeima. Su Marijonu atliksime lyrišką kūrinį „Man be taves liūdna“. Tas kūrinys gerai atspindės Tru ir Marijono „vidutinio amžiaus krizę" .

Linas Karalius– Ezopas
Na, negalėjome nepakviesti Ezopo į šį koncertą. Visgi tai ne politinis renginys, o Ezas buvo didelė šios grupės dalis beveik 10 metų. Smagu bus vėl bent porą dainų atlikti kartu.  „Ant bajerio“ siūlėme Linui dainuoti „Po stikliuką“ – jis, aišku, nesutiko. Tad dabar dar galvojame, kurias dainas dainuosime kartu.

G&G Sindikatas
Mūsų nuomone, tai – visų laikų Lietuvos geriausia hiphopo grupė. O mes esame sukūrę (nepabijosim pasakyti) turbūt vieną garsiausių Lietuvos hiphopo gabalų „Ne pieną gėręs, ne nuo pieno ir mirsi“. „Sindikato“ chebra kartu su Tru scenoje tik dar labiau sustiprins ir paryškins legendinę dainą. Beje, Kastetas jau daug metų grasinasi „žasuose“ groti būgnais. Kas žino, gal tai – ideali proga?

SKAMP
Tai grupė, daug davusi Lietuvos muzikinei kultūrai. Kažkada Viktoras pasakojo, kaip klausydavosi ŽAS ankstyvosios kurybos, o su Viliumi Choras kartu mokėsi universitete. Su skempais suskelsime gabalą iš albumo „Dozė“ „Man gerai“.

Mantas
Kelis metus Mantą ir mus siejo ta pati vadybininkų komanda. Mantas šiuo metu ryški naujosios kartos Lietuvos muzikos žvaigždė. Su juo kartu driokstelėsime dainą „Sudrumskime ramybę“.

Saulius Urbonavičius–Samas
Buvo toks epizodas, kai Samas (Bix) žasuose grojo gitara. Tai buvo seniai. Jis grojo gal tik trijuose koncertuose, bet tas laikas buvo įsimintinas, nes skambėjome tada labai gerai. Gyvai atliksime „Myliu kiną“. Pažadame, kad gyva šios dainos versija nuo visiems gerai žinomos skirsis kaip Valinskas nuo Grybauskaitės.

MIA
Su Mia jau esame atlikę „Nėr bobų, neverk“. Šį kartą ji su mumis dainuos „Auksines gatves“. Mums tai viena geriausių ŽAS dainų, o ir Mia dainuoja ne „papais“. Jos ryškus stiprus vokalas tikrai papuoš šią baladę.

Stano
Ko gero, ši kandidatūra daug kam netikėta. Netikėta buvo ir mums. Su Stano esame įrašinėję kelis komercinius gabalus. Kažkada studijoje jis išsipasakojo, kaip eidavo į mūsų pirmuosius koncertus ir kaip šėlo grandioziniame ir išskirtiniame ŽAS 3 metų jubiliejaus koncerte Sporto rūmuose. O kai ėmė dainuoti tuos senus gabalus, neliko abejonių. Tai bus kontraversiškiausias numeris. ŽAS, Stano ir „Ji suka.. (Gyvenimo ratu)“.

Iš viso koncerte nuskambės 21 daina.Tarp jų – niekada gyvai neskambėjęs kūrinys „Jis gyvena stotyje“ , kalbos inspekcijos nemalonę užtraukęs „Kalbos inspekcijai“, Estijos berniuko daina „Uks miuks“, V. Kernagio, „Žemutinių pilių šventė“ (arba kitaip – „Kancaras“) ir daug kitų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min