Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl kokių priežasčių Ezopas atsisakė dalyvauti ŽAS jubiliejuje

ŽAS
ŽAS nuotr. / ŽAS
Šaltinis: 15min
0
A A

Skandalingasis Seimo narys Linas Karalius Ezopas „žasams“ pranešė nedalyvausiantis ŽAS 15 metų jubiliejaus koncerte, kuris kitą ketvirtadienį, gegužės 13 d., nugriaudės sostinėje, „Forum Palace“ salėje „Balsas.lt“. Ezopas koncerto organizatorius patikino, kad atsisakyti pasirodymo jį privertė politinės priežastys.

Organizatorių išplatintame pranešime spaudait teigiama, kad prieštaringai vertinamas politikas buvo patvirtinęs, kad pasirodys scenoje su ŽAS nariais. Buvęs legendinės grupės narys scenoje turėjo atlikti dainas „Žalias pasas“ ir „Man ramu“.

„Lieka tik apgailestauti, kad ponas Karalius nesiteikia atvykti į renginį, nors buvo pažadėjęs.  Eilinį kartą įsitikinome, kad šis žmogus neturi atsakomybės geno. Ir nesvarbu apie ką eina kalba – apie grupę, Seimą ar šeimą“, – pranešdamas liūdną naujieną kalbėjo ŽAS narys Linas Zareckas–Choras.

Nenustebkite, kad Ezopo vardas bus minimas reklaminiuose klipuose. „Nusprendėme nebekeisti reklamos, nes iki koncerto liko tik 7 dienos“, – paaškino L.Zareckas–Choras.

Nenustebkite, kad Ezopo vardas bus minimas reklaminiuose klipuose. „Nusprendėme nebekeisti reklamos, nes iki koncerto liko tik 7 dienos“, – paaškino L.Zareckas–Choras.

Beje, labai realu, kad Ezopas renginyje dalyvaus kaip žiūrovas – buvęs muzikantas neatsisakė VIP ložės, kurią jam rezervavo renginio organizatoriai.

Iš viso grupės ŽAS veikloje per 15 metų dalyvavo 13 narių. Visus juos muzikantai tikisi pamatyti jubiliejiniame koncerte. „Leisime ir pagroti, jei dar moka“, – šmaikštauja grupės talismanu vadinamas Gidonas Šapiro–Bilas.

„15 metų jubiliejus – puiki proga priminti apie save. Priminti ne bet kaip, o didžiuliu šou, kuris  sugrąžins į tuos laikus, kai grojome tik gyvai ir dar nebuvome vadinami popgrupe. Labai smagu, kad renginyje sutiko dalyvauti ir kartu pamuzikuoti daugybė mūsų kolegų. Nebus jokių skandalų, pažadame vien tik gyvą muziką ir daug daug draivo. Gailėsitės 15 metų, jei neateisite į šį koncertą“, – skelbia kadaise žurnalistų skandalingausia Lietuvos grupe praminti „žasai“.

„Žasams“ ir jų kolegoms akompanuos ši muzikantų rinktinė: Robertas Semeniukas – Žalvarinis (gitara), Viktoras Jonušis – Hugis (gitara), Paulius Jaskūnas (bosinė gitara) ir „Pelenų“ klavišininkas Saulius Didžiulis. Būgnus muš vienas iš „žasų“– Linas Zareckas–Choras.
Jubiliejinį koncertą apšildys neseniai susibūręs kolektyvas „My Favorite Gun“.

Koncerte su ŽAS pasirodys liaudies dainų atlikėja Veronika, su kuria muzikantai repetuoja naują kūrinį. Su „Skamp“ kolektyvu muzikantai repetuoja „Man gerai“, su atlikėju Mantu – „Sudrumskime ramybę“, o  Stano į sceną lips atlikti dainos „Suka“.

Taip pat su žasais dainuos legendinės „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, Saulius Urbonavičius–Samas, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“ bei kitos grupės ir atlikėjai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min