Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ŽAS apie 15 metų jubiliejuje skambėsiančias dainas ir atlikėjus

Grupė ŽAS
„Scanpix“ nuotr. / Grupė ŽAS
Šaltinis: 15min
0
A A

Koncerte su ŽAS pasirodys liaudies dainų atlikėja Veronika, su kuria muzikantai repetuoja naują kūrinį. Su „Skamp“ kolektyvu muzikantai repetuoja „Man gerai“, su atlikėju Mantu – „Sudrumskime ramybę“, o Stano į sceną lips atlikti dainos „Suka“.

Taip pat su žasais dainuos legendinės „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, Saulius Urbonavičius–Samas, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“ bei kitos grupės ir atlikėjai.


Dalyvauti šiame renginyje norėjome pakviesti tuos žmonės, kurie dalyvavo grupės veikloje ar bent šiek tiek prie jos prisidėjo ar šiaip mėgo mūsų kūrybą.

Veronika Povilionienė

Pradėti norėtumėme nuo Veronikos Povilionienės. Ji – vienintelė moteris, kuri oficialiai dalyvavo „ŽAS“ grupėje.

Kai kartu su ja pasirodėme Velykinėje LNK TV laidoje, mūsų karjeroje įvyko didelis lūžis. Ta laida sukėlė didelį ažiotažą – maždaug kaip tokie skandalistai ir padugnės gali dalyvauti tokioje laidoje. Tada mus ir mūsų kūrybą išgirdo dar daugiau žmonių.

Šiame koncerte su Veronika atliksime naują kūrinį, kurį dabar kaip tik ir repetuojame.

Algirdas Kaušpėdas

Radiocentro apdovanojimuose prieš daug metų gyvai atlikome legendinį „Anties“ kūrinį „Kažkas atsitiko“. Roko korifėjus tada asmeniškai labai palankiai įvertino tą atlikimą. Mums tai buvo didelis didelio žmogaus įvertinimas. Vėliau į ŽAS repertuarą itraukėme dainą „Alyvos“, kurią kartu su ponu Kaušpėdu koncerte ir atliksime.

Marijonas Mikutavičius

Ar čia reikia kažką kalbėti? Tai vienas geriausių mūsų draugų. Daug metų esame kartu. Visa "rebiatų" gauja beveik kaip šeima. Su Marijonu atliksime lyrišką kūrinį „Man be taves liūdna“. Tas kūrinys gerai atspindės Tru ir Marijono „vidutinio amžiaus krizę" .


G&G Sindikatas

Mūsų nuomone, tai – visų laikų Lietuvos geriausia hiphopo grupė. O mes esame sukūrę (nepabijosim pasakyti) turbūt vieną garsiausių Lietuvos hiphopo gabalų „Ne pieną gėręs, ne nuo pieno ir mirsi“. „Sindikato“ chebra kartu su Tru scenoje tik dar labiau sustiprins ir paryškins legendinę dainą. Beje, Kastetas jau daug metų grasinasi „žasuose“ groti būgnais. Kas žino, gal tai – ideali proga?

SKAMP

Tai grupė, daug davusi Lietuvos muzikinei kultūrai. Kažkada Viktoras pasakojo, kaip klausydavosi ŽAS ankstyvosios kurybos, o su Viliumi Choras kartu mokėsi universitete. Su skempais suskelsime gabalą iš albumo „Dozė“ „Man gerai“.

Mantas

Kelis metus Mantą ir mus siejo ta pati vadybininkų komanda. Mantas šiuo metu ryški naujosios kartos Lietuvos muzikos žvaigždė. Su juo kartu driokstelėsime dainą „Sudrumskime ramybę“.

Saulius Urbonavičius–Samas

Buvo toks epizodas, kai Samas (Bix) žasuose grojo gitara. Tai buvo seniai. Jis grojo gal tik trijuose koncertuose, bet tas laikas buvo įsimintinas, nes skambėjome tada labai gerai. Gyvai atliksime „Myliu kiną“. Pažadame, kad gyva šios dainos versija nuo visiems gerai žinomos skirsis kaip Valinskas nuo Grybauskaitės.

MIA

Su Mia jau esame atlikę „Nėr bobų, neverk“. Šį kartą ji su mumis dainuos „Auksines gatves“. Mums tai viena geriausių ŽAS dainų, o ir Mia dainuoja ne „papais“. Jos ryškus stiprus vokalas tikrai papuoš šią baladę.

Stano

Ko gero, ši kandidatūra daug kam netikėta. Netikėta buvo ir mums. Su Stano esame įrašinėję kelis komercinius gabalus. Kažkada studijoje jis išsipasakojo, kaip eidavo į mūsų pirmuosius koncertus ir kaip šėlo grandioziniame ir išskirtiniame ŽAS 3 metų jubiliejaus koncerte Sporto rūmuose. O kai ėmė dainuoti tuos senus gabalus, neliko abejonių. Tai bus kontraversiškiausias numeris. ŽAS, Stano ir „Ji suka.. (Gyvenimo ratu)“.

Iš viso koncerte nuskambės 21 daina.Tarp jų – niekada gyvai neskambėjęs kūrinys „Jis gyvena stotyje“ , kalbos inspekcijos nemalonę užtraukęs „Kalbos inspekcijai“, Estijos berniuko daina „Uks miuks“, V. Kernagio, „Žemutinių pilių šventė“ (arba kitaip – „Kancaras“) ir daug kitų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min