TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žvaigždžių vaiką“ į sceną atvedė lietuvių režisierius

Spektaklyje skamba įvairių epochų skirtingų kompozitorių klasikinė muzika, kurią parinko režisierius A.Lebeliūnas.  Scenografijos autorius – dailininkas Danielius Sodeika.
Giedriaus Bunevičiaus/ KVDT nuotr. / Spektaklyje skamba įvairių epochų skirtingų kompozitorių klasikinė muzika, kurią parinko režisierius A.Lebeliūnas. Scenografijos autorius – dailininkas Danielius Sodeika.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno valstybiniame dramos teatre (KVDT) šį savaitgalį debiutuos antroji šių metų premjera – Liudmijos Razumovskajos ir Aleksandro Obrazcovo pjesė „Žvaigždžių vaikas“, sukurta pagal Oscaro Wilde’o pasaką „Žvaigždžių berniukas“.

Rugpjūtį kūrinį lietuviškai scenai Kaune buvo pradėjęs repetuoti režisierius iš Gruzijos Davidas Mgebrišvilis. Tačiau po poros mėnesių taip ir nepateikęs savos pjesės interpretacijos žiūrovams jis išvyko atgal į gimtinę. Tačiau teatralai neabejojo, kad spektaklis išvys dienos šviesą ir neklydo: netrukus pjesę su beveik nepakitusia trupe ėmė repetuoti režisierius Arvydas Lebeliūnas.

„Spektaklyje nėra mistikos, yra reali haliucinacija“, – teigė režisierius A.Lebeliūnas.

„Gryna ir paprasta tiesa yra retai kada gryna ir niekad paprasta“, – yra pasakęs O.Wilde’as, sukūręs ne vieną pasaką. Tačiau KVDT spektaklis „Žvaigždžių vaikas“, anot jo kūrėjų, yra nebe pasaka. Žiūrovams režisierius parengė dviejų dalių misteriją, kiek nutolusią nuo O.Wilde’o pasakos.

Kauniečių istorija - intriguojantis pasakojimas apie žmogaus svajones, siekius, troškimus, santykius bei tikrąsias vertybes. Spektaklis nėra skirtas kuriai nors konkrečiai amžiaus grupei. Režisierius sakė stengęsis atsiriboti nuo pasakos žanro ir kurti prasmingą alegoriją, kurios personažai būtų lengvai tapatinami su realybėje esančiais veikėjais.

Spektaklio debiutas Parketinėje salėje įvyks kovo 20, 22, 28 dienomis 18 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Režisierius Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie 15min