15min nuotr. / Real is beautiful logotipas

„Real is Beatiful“: istorija apie Lietuvos veidą

15min žurnalistai atskleidė, kad Turizmo departamento finansuojamai reklamos kampanijai „Real is Beatiful“ naudojami vaizdai ne iš Lietuvos, skelbiant tai kaip mūsų šalies reklamą. Kilus „Real is Beautiful“ skandalui, iš posto pasitraukė Turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė, o kampaniją išgelbėti bandė reklamos agentūra.

2017 rugsėjo 12 diena

„Real is Beautiful“ kampanija  minima tarp blogiausių turizmo savireklamų pasaulyje.

Daugiau apie tai

2017 gegužės 25 diena

Gelbstint „Real is beautiful“ pristatyta nemokama Lietuvos nuotraukų bazė, kuriai padovanoti savo nuotrauką gali kiekvienas lietuvis.

Daugiau apie tai

2017 vasario 10 diena

„Real is beautiful“ gėda jau žinoma ir pasauliui - kilusį skandalą aprašė britų nacionalinio transliuotojo BBC naujienų portalas.

Daugiau apie tai

2017 vasario 10 diena

Turizmo departamentas nepasiduoda ir sako, kad „Real is beautiful“ viršijo lūkesčius, tuo tarpu internetas leipsta juokais.

Daugiau apie tai

2017 vasario 10 diena

Dėl skandalu virtusio projekto atsistatydina Turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Daugiau apie tai

2017 vasario 10 diena

Socialiniame tinkle „Facebook“ kyla pasipiktinimo ir juoko banga. Prie to prisijungia ir premjeras Saulius Skvernelis. Savo „Facebook“ paskyroje jis pasidalijo Europos Komisijos pastato Briuselyje nuotrauka su prierašu „Nuo rytojaus pradedame dirbti naujame Vyriausybės pastate Karoliniškėse“. Ūkio ministerija prašo Valstybinio turizmo departamento vadovybės pasiaiškinimų, kodėl Lietuva pasaulyje reklamuojama užsienyje darytomis nuotraukomis.

Daugiau apie tai 

2017 vasario 9 diena

Nors reklamos paslaugų tiekėjai turėjo sukurti pusketvirto šimto „Lietuvos gamtos ir kultūros“ nuotraukų, 140 tūkst. eurų vertės projektui naudojamos visiškai ne Lietuvoje darytos pigiai kainuojančios iliustracijos. 15min parašo tekstą apie tai, kad „Real is beautiful“ Lietuvos turizmą už 140 tūkst. eurų reklamuoja nuotraukomis iš kitų šalių.

Daugiau apie tai