Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 17:18

Konkursas: laimėk dviratį! Pasiūlyk saugų ir įdomų dviračių maršrutą Lietuvoje

Dviračiai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dviračiai

Sakoma, ruošk slides vasarą, o ratus žiemą. Rubrika „Pasaulis kišenėje“ ir Susisiekimo ministerijos projektas „Du ratai“ šį kartą suteikia galimybę jums pasiruošti kitam dviračių sezonui ir konkurse „Šauniausias dviračių maršrutas“ laimėti kokybišką dviratį ateinančios vasaros kelionėms.

Viskas, ko mes paprašysime mainais – atsiųsti saugaus, smagaus, nuotaikingo, ilgo arba trumpo dviračių maršruto, kurį jums teko išbandyti pačiam ar girdėti apie jį pasakojant draugus, aprašymą.  Pastaruoju metu Lietuvoje nauji dviračių takai ir maršrutai randasi lyg grybai po lietaus, tad ne visada net spėjame sužinoti apie geriausią, tinkamiausią maršrutą savaitgalio ar visos savaitės pasivažinėjimams, išvykoms su draugais ar šeima, saugioms kelionėms iš namų į darbą ir atgal, ar net geriausius būdus dviračiu pasiekti parduotuvę, paštą, ligoninę. Pasiūlykite tokį maršrutą, patogų ir saugų kelią dviratininkui ir laimėkite dviratį (vertė 1499 lt)!!!

Pardavėjo nuotr./Merida dviratis vertas 1499 litų
Pardavėjo nuotr./Merida dviratis vertas 1499 litų

Konkurso taisyklės (būtina perskaityti):

1)Dviračių maršrutas turi būti aprašytas šiais principais:

  • Išvykimo vieta, atvykimo vieta. (Geriausiai nurodyti koordinates google maps žemėlapiuose ir plačiau aprašyti tas vietas – kaip jas rasti, kokios saugaus važiavimo bei kelionių galimybės ir t.t.)?
  • Ką įdomaus galima pamatyti pakeliui, lankytini objektai? Arba kuo jums toks maršrutas patogus kasdien keliaujant į darbą?
  • kur šiuo maršrutu keliaujate/ keliavote? Namo, į svečius, pas draugus, sportavote ar kt.
  • Taip pat prašysime įvertinti pasiūlyto maršruto saugumą: ar reiks keliauti plentu, ar tai miško keliukai skirti ekstremaliam krosui, gal tai tiesus dviračių takas pajūryje, o gal eismo pilna miesto trasa? Kaip toks maršrutas padeda užtikrinti saugumą keliuose? (Nepamirškite pridėti savo įspūdžio likusio po pasivažinėjimo tuo maršrutu, naudingų patarimų norintiems jį pabandyti.)

2)Tekstą dokumento formatu prisekite prie laiško ir siųskite adresu: pasauliskiseneje@15min.lt.

3)Prisekite prie laiško kelias nuotraukas su vaizdais iš siūlomo dviračių maršruto (jei turite nuotrauką, kurioje esate ant dviračio, taip pat atsiųskite mums).

4)O jei išeis atsiųskite ir nuorodą į žemėlapį, kuriame būtų pažymėtas maršrutas (nebūtina).

5)Laiške taip pat įrašykite savo: vardą, pavardę, trumpai aprašykite, kodėl norėtumėte laimėti dviratį. Pridėkite kontaktą, kuriuo galėtume susisiekti esant reikalui.

6)Rubrika „Pasaulis kišenėje“ kartu su Susisiekimo ministerija išrinks geriausius, įdomiausiai aprašytus, originaliausiai pateiktus dviračių maršrutus ir publikuos juos 15min.lt portale, rubrikoje „Pasaulis kišenėje“.

7)Laimėtojas išaiškės balsavimo būdu. Už labiausiai patikusį maršrutą galėsite balsuoti spausdami rubrikoje publikuoto teksto pabaigoje esantį ženkliuką „Patinka“ („Like“). Daugiausiai „like'ų“ surinkęs konkurso dalyvis laimės dviratį. (Kuo ankščiau atsiųsite pasakojimą apie maršrutą, tuo didesnė tikimybė surinkti daugiau balsų).

Balsavimo pavyzdys. Daugiausiai Like'u surinkę konkurso dalyviai priea Kalėdas laimės prizus.
Balsavimo pavyzdys. Daugiausiai „Like'u“ surinkę konkurso dalyviai prieš Kalėdas laimės prizus.

8)Maršrutų aprašymus su nuotraukomis siųsti iki gruodžio 5 d.

Papildomos konkurso sąlygos:

1.Maršruto aprašymo autorius įsipareigoja užtikrinti, kad kūrinys bus originalus ir nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, taip pat atitiks bendras moralės nuostatas. Konkurso organizatoriai turi teisę redaguoti arba nespausdinti Rašinio, jei jis neatitinka konkurso dalyviams nurodytų konkurso sąlygų.

2.Kūriniai publikuojami nurodant autoriaus vardą, pavardę.

3.Laimėjimas pinigais neišmokamas.

4.Konkurso dalyviai siųsdami konkurso organizatoriams rašinius, nuotraukas ir publikacijas, neterminuotai perduoda konkurso organizatoriams visas autoriaus turtines teises į kūrinį. Kūrinys ir turtinės teisės bus laikomos perduotomis konkurso organizatorių nuosavybėn nuo kūrinių perdavimo (persiuntimo) konkurso organizatoriams ar vienam ir konkurso organizatorių.

5.Dalyvaudami konkurse patvirtinate, jog nėra pažeidžiamos autorių ar bet kurios kitos intelektinės nuosavybės teisės, taip pat užtikrinate, kad visi nuotraukoje pavaizduoti asmenys sutinka su jų atvaizdo viešu rodymu.

6.Konkurso organizatoriai pasilieka teisę netalpinti konkurso temos neatitinkančių, erotinio turinio, įžeidžiančių ar kitų, galinčių pažeisti kitų asmenų teises, nuotraukų bei publikacijų.

7.Jei nugalėtojai surinks vienodai balsų – redakcijos žodis bus lemiamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje