TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksas jaunimo nakvynės namuose: kaip savo norus suderinti su pagarba kaimynams?

Jaunimo nakvynės namuose paprastai nėra galimybės patogiai mylėtis. Kai kur tai draudžiama ir pažymima specialiais ženklais.
123rf.com nuotr. / Jaunimo nakvynės namuose paprastai nėra galimybės patogiai mylėtis
Šaltinis: 15min
0
A A

Taupūs, bet smagūs keliavimo būdai turi pikantiškų trūkumų. Jei apsistojęs viešbutyje gali bent pasistengti įsikurti lyg namie – apversti kambarį aukštyn kojomis, miegoti ant grindų, atlapoti langus ar visą dieną laikyti užtrauktas užuolaidas, radęs nakvynę pagal svetingumo programą „Couchsurfing“ arba apsistojęs jaunimo nakvynės namuose turėsi derintis prie šeimininkų ir kaimynų. Kaip tuomet elgtis, jei keliauji su antrąja puse ir bent valandžiukei užsimanei intymumo?

Nuo kaimynų pasislėpė tualete

Tokioje situacijoje sykį buvo atsidūrusi lenkė Ewa. Keliaudama ji dažnai apsistoja jaunimo nakvynės namuose – 25-erių dar studijuojančiai merginai laisvo kampo paprastai prireikia tik pernakvoti, todėl išlaidauti viešbučiams nenori. Kartu ji naudojasi proga susipažinti su kitais keliautojais, paklausyti jų istorijų ir išgirsti, ką kur aplankyti bei kitokių patarimų.

Kartą užsienyje lenkaitė keliavo su tuomečiu draugu ir taip jau nutiko, kad lovas gavo tik šešiaviečiame kambaryje. Jis, žinoma, nebuvo tuščias.

„Niekada gyvenime nešautų mintis mylėtis greta – vos per ištiestą ranką – esant kitiems žmonėms. Kas, kad tamsu, visi miega, o mes pasistengtume tyliai tyliai… – „Pasauliui kišenėje“ pasakojo Ewa. – Bet tąkart buvo tokia nuotaika… Draugavome dar visai neseniai, todėl naudodavomės kiekviena proga patirti šiek tiek artumo“.

Mergina vėlyvą naktį įsikraustė į lovą pas draugą, o kai suprato norinti daugiau, išsitempė jį į tualetą.

„Gerai, kad buvo vienvietis, o ne bendras“, – prisimindama kelerių metų senumo nuotykius kvatojosi pašnekovė.

Už sienos – grupinio sekso seansas

Karšta diskusija šiuo klausimu neseniai užvirė „Couch Surfing“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Tiesa, panašu, kad vėliau ją kažkas ištrynė.  

„Jei keliaujate su partneriu ar sutinkate kitų žmonių, bet nakvojate jaunimo nakvynės namuose: kur, kaip ir kada mylitės? Pridursiu, kad lauke šalta“, – tiesiai šviesiai paklausė Ispanijoje gyvenantis Markus, vienas iš 44 tūkst. šios grupės narių.

Vėliau jis dar pasigyrė ką tik patyręs „fantastiškų ir unikalių pojūčių bendrame jaunimo viešbučio kambaryje“.

Kai kitas vaikinas prisipažino tam esąs per drovus ir per daug gerbiąs kaimynus, Markus prisipažino tą patį galvojęs apie savo merginą, todėl užmigęs, bet „klysti žmogiška“. Paaiškėjo, kad mergina nėra drovuolė.

Prahoje gyvenantis Ali pasakojo neseniai Slovakijoje nakvojęs jaunimo nakvynės namuose. Gretimame kambaryje (su tuo pačiu pagrindiniu įėjimu) apsistojo dvi rusakalbių poros, kurios 3 val. paryčiais, Ali bemiegant, pradėjo grupinio sekso seansą. 

Jis netruko sulaukti komentarų. „Jei negali ištempti be sekso keletą dienų, laikas aplankyti gydytoją“, – atkirto Tamara ir iškart sulaukė replikos, jog nemažai žmonių, nakvynės ieškančių pagal svetingumo programą „Couchsurfing“, keliauja savaites, mėnesius ar net metus.

Markus paaiškino norėjęs pradėti smagesnę diskusiją ir išgirsti keliautojų patirčių bei patarimų, o ne pasikalbėti apie sutenerius.

Kiti jam pažėrė pasiūlymų: „Visuomet yra traukiniai, lėktuvai, paplūdimiai, tualetai“;

„Tualete ar duše, ant atviro stogo, jei svečių namai tokį turi, kai nieko nėra kambaryje – tai ypač jaudina, nes bet kuriuo metu gali prasiverti durys“;

„Jei būtinai reikia, užsisakyk normalų kambarį viešbutyje“, „pakviesk prisijungti visą kambarį“. 

Pasitaikė ir kur kas atviresnių pasiūlymų su išdėstytomis  intymiomis detalėmis.

„Aš kaip tik dabar keliauju. Ilgiau nei savaitę miegojau tame pačiame mieste „Couchsurfing“ bendruomenės narių namuose. Sutikau merginą, vienas kitam patikome ir aš išsinuomojau kambarį“, – atviravo minėtas drovusis vaikinas.

Svečių namai Švedijoje – tipiškas keliavietis kambarys
Svečių namai Švedijoje – tipiškas keliavietis kambarys

Ne vienas prisipažino buvęs situacijoje, kai jaunimo nakvynės namų kambario kaimynai mylėjosi. „Miegojau dviaukštėje lovoje… Manau, kad žmonės, gavę viršutinę lovą, „tai“ darė, kol aš miegojau apačioje“, – prisiminė Linda.

Panašios patirties turėjo ir Molly: „Jaunimo viešbutyje, kur buvau apsistojusi, žmonės gretimoje dviaukštėje lovoje užsiėmė seksu. Prancūzė buvo taip įsitraukusi, kad net neleido mums užgesinti šviesos“.

Prahoje šiuo metu gyvenantis Ali pasakojo neseniai Slovakijoje nakvojęs jaunimo nakvynės namuose. Gretimame kambaryje (su tuo pačiu pagrindiniu įėjimu) apsistojo dvi rusakalbių poros.

Maždaug 3 val. paryčiais, Ali bemiegant, kaimynai pradėjo grupinio sekso seansą. Vaikinas apgailestavo ne tik negalėjęs ilsėtis, bet ir supratęs jų pokalbius („būčiau norėjęs tą naktį nemokėti rusiškai“).

Galiausiai jis ryžosi paprašyti kaimynų liautis: „Klausykit, sumokėjau 15 eurų už porą valandų miego, taigi prašau leisti man užsnūsti“. Ali užėjo į gretimą kambarį, gerokai suglumindamas poreles, ir pasiūlė nesiliauti mylėtis, tik daryti tai tyliau, bet jie esą taip ir nenustojo šaukti.

123rf.com nuotr./Jauna pora lovoje
123rf.com nuotr./Jauna pora lovoje

Kas svarbiau – praustis ar mylėtis?

Dalis diskusijos dalyvių iškart ėmė ginčytis dėl poreikio užsiimti seksu keliaujant ir apkritai. Kai vietnamietis vaikinas pareiškė, kad „tai“ yra kasdienis poreikis, kaip valgyti, miegoti ar panašiai, minėta Tamara atšovė, kad be sekso žmonės gali išgyventi ištisas dienas, savaites ar metus, jis nebūtinas gyvybiškai.

Graikas Jorge'as netrukus sureagavo, kad, norint išgyventi, praustis taip pat nebūtina. Mergina atkreipė dėmesį, kad pasaulyje pilna ilgą laiką keliaujančių žmonių, kurie neturi galimybės švarintis dažnai.

Jorge'as į tai atsakė, kad kai kuriems žmonėms tam tikros veiklos (dirbti, klausytis muzikos ar mylėtis) reikia dažniau nei kitiems.

„Kalbate apie išgyvenimą. Atsiprašau, bet mano tikslas yra gyventi, o ne išgyventi“, – pažymėjo vienas keliautojas.

Kitas pridėjo, kad seksas yra natūralus dalykas, ne kažkas nešvaraus: „Jei gali be jo ištempti mėnesius, užjaučiu tavo partnerį“, – reziumavo diskusijos dalyvis. 

Svečių namų gyventojai esą gali būti sutrikdyti, bet dauguma keliautojų stengiasi gerbti kitus ir būti kuo diskretiškesni.

„Kodėl savo poreikį užsiimti seksu turėčiau iškelti aukščiau už kitų komfortą? – grąžindama diskusiją į pradinę vagą, retoriškai paklausė Tamara. – Paprastai keliaujant nebūna taip blogai, kad staigiai prisireiktų pasimylėti tai šen, tai ten“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje