Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 21:17

10+ šalių, kurios jau atviros vakcinas nuo COVID-19 gavusiems lietuviams

Sakartvelas, Kroatija, Lenkija jau laukia pasiskiepijusių turistų
123rf.com nuotr. / Sakartvelas, Kroatija, Lenkija jau laukia pasiskiepijusių turistų

Skiepai nuo COVID-19 padės ne tik apsisaugoti nuo klastingos ligos (ar bent jau sunkios jos formos), bet ir taps laisvės gurkšniu. Nebereikės prieš kelionę ar vos atvykus į svečią šalį rūpintis COVID-19 testu ir drebėti – o kas bus, jeigu atsakymas bus gautas teigiamas? O jeigu prieš grįžtant atgal į Lietuvą pasirodys, kad užsienyje užsikrėtei, ir dabar teks rūpintis izoliacijos vieta (o gal net ir gydymo išlaidomis!) svetimoje šalyje?

Skiepai ir reikš, kad nereikės darytis testo prieš grįžtant į Lietuvą ar grįžus izoliuotis – mūsų šalis yra viena iš saujelės šalių, kurios jau kurį laiką siūlo tokią nuolaidą abi vakcinos nuo COVID-19 dozes gavusiems.

Kokios dar šalys jau laukia pasiskiepijusių keliautojų ir kokios jau netrukus turėtų stoti į šias gretas? Kur turint įrodymą apie skiepus nereikės nei COVID-19 testo, nei izoliacijos?

Primename, kad kol kas Lietuvos Užsienio reikalų ministerija nerekomenduoja keliauti į visas pasaulio valstybes. Tad jeigu nuspręsite vykti į užsienį – darykite tą itin atsakingai ir laikydamiesi visų Lietuvos ir priimančios šalies keliamų saugumo reikalavimų, net jeigu ir esate paskiepyti.

Šalys, kurios jau priima nuo COVID-19 paskiepytus keliautojus:

Kroatija

123rf.com nuotr./Dubrovnikas, Kroatija
123rf.com nuotr./Dubrovnikas, Kroatija

Asmenys, atvykstantys į Kroatijos teritoriją, turi pateikti neigiamą SARS-CoV-2 PGR arba greitąjį antigeno testą, atliktą ne ankščiau kaip prieš 48 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje