Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 6d. 08:05

Kodėl lėktuvo palydovai jus pasitinka laikydami rankas už nugaros?

Lėktuvo palydovė
123rf.com nuotr. / Lėktuvo palydovė

Ar kada pastebėjote, kad, lipant į orlaivį, jus sveikinantis lėktuvo palydovas laiko rankas už nugaros? Tai nėra taisyklė, tačiau gana dažna praktika įvairiose oro linijose.

Rankų laikymas už nugaros nėra tiesiog koks nors kultūros elementas ar higienos klausimas. Tuo metu lėktuvo palydovai atlieka svarbią užduotį, kurios daugelis keleivių net nepastebi, rašo gazeta.pl.

Jeigu atkreipsite dėmesį, pastebėsite, kad kai kurių oro linijų lėktuvo palydovai tiek pasitikdami, tiek atsisveikindami su keleiviais, rankas laiko už nugaros.

Pasirodo, jie laiko specialų skaičiuotuvą, kuris leidžia jiems lengvai patikrinti, ar visi keleiviai sulipo į lėktuvą, taip pat – ar visi iš jo išlipo. Keleiviai suskaičiuojami ir tada, kai jau visi sėdi savo vietose, tačiau tai dažnai yra jau antras skaičiavimas.

123rf.com nuotr./Skaičiuotuvas
123rf.com nuotr./Skaičiuotuvas

Kai kada taip lėktuvo palydovai ir įvertina bendrą svorį, kurį teks skraidinti lėktuvui. Kartais, ypač mažesniuose lėktuvuose, dėl to gali tekti perskirstyti krovinį.

Kodėl rankos ir skaičiuotuvas laikomi už nugaros? Nors tai varijuoja, priklausomai nuo oro linijų ir konkrečiai nuo lėktuvo palydovo, tiphero.com rašo, kad dažniausiai lėktuvo įgula tiesiog nenori pritraukti pernelyg daug dėmesio. Pageidaujama, kad keleiviai suliptų kaip galima greičiau, tad vengiama bet ko, kas galėtų juos trikdyti ir pailginti šį procesą.

O ar žinojote, į ką pirmiausia lėktuvo palydovai atkreipia dėmesį, kai keleivis įžengia pro orlaivio duris? Jie iškart ieško informacijos apie klientą – pradedant potencialiomis rizikomis ir baigiant potencialia pagalba, ir daro tai vos per kelias akimirkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:47
01:15
00:57

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje